Podczas XVII Mistrzostw Świata w Karate Tradycyjnym w Genewie zawodnicy z z Karate Klub Pruszków zdobyli aż pięć medali!
W Szwajcarii wystąpiło 6 karateków z Pruszkowa – Aleksandra Gorzka, Anna Lewandowska, Adrianna Bromek, Damian Pawlik, Jakub Malicki oraz Damian Falkowski.

10632604_735924773122366_1641817358421993809_n

Na profilu na facebooku klubu dodatkowo dowiadujemy się.

„Damian Pawlik zajął w swoich dwóch konkurencjach kumite seniorów miejsca V-VIII.
Ania Lewandowska w konkurencji kumite indywidualnego uplasowała się również na miejscu V-VIII.
Ada Bromek poza złotym medalem w fuku-go, zajęła pozycję V-VIII w kumite młodzieżowców.
Damian Falkowski zajął V miejsce w kata juniorów. ”

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Podczas XVII Mistrzostw Świata w Karate Tradycyjnym w Genewie zawodnicy z z Karate Klub Pruszków zdobyli aż pięć medali! W Szwajcarii wystąpiło 6 karateków z Pruszkowa - Aleksandra Gorzka, Anna Lewandowska, Adrianna Bromek, Damian Pawlik, Jakub Malicki oraz Damian Falkowski.Szczegółowe wyniki:Aleksandra Gorzka - I m. w kata indywidualnym seniorek II m. w...
<div id="id_544e4f2441e288e30161564" class="text_exposed_root text_exposed">Podczas XVII Mistrzostw Świata w Karate Tradycyjnym w Genewie zawodnicy z z Karate Klub Pruszków zdobyli aż pięć medali! W Szwajcarii wystąpiło 6 karateków z Pruszkowa - Aleksandra Gorzka, Anna Lewandowska, Adrianna Bromek, Damian Pawlik, Jakub Malicki oraz Damian Falkowski.<strong>Szczegółowe wyniki:</strong>Aleksandra Gorzka - I m. w kata indywidualnym seniorek <span class="text_exposed_show">II m. w fuku-go (dwubój) seniorek Jakub Malicki - I m. w ko-go kumite seniorów Ada Bromek - I m. w fuku-go młodzieżowców Anna Lewandowska - III m. w ko-go kumite seniorek </span></div> <div class="text_exposed_root text_exposed"></div> <div class="text_exposed_root text_exposed"></div> <div class="text_exposed_root text_exposed"><span class="text_exposed_show"> <em>Na profilu na facebooku klubu dodatkowo dowiadujemy się.</em>"Damian Pawlik zajął w swoich dwóch konkurencjach kumite seniorów miejsca V-VIII. Ania Lewandowska w konkurencji kumite indywidualnego uplasowała się również na miejscu V-VIII. Ada Bromek poza złotym medalem w fuku-go, zajęła pozycję V-VIII w kumite młodzieżowców. Damian Falkowski zajął V miejsce w kata juniorów. "Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!</span></div>