PruszkówMówi.pl  to  pierwszy  obywatelski  portal  internetowy  w  Pruszkowie!

Portal tworzony jest przez osoby mieszkające na terenie naszego powiatu, które chcą włączyć się w tworzenie platformy do rozmów o naszym regionie. Są to dziennikarze – amatorzy, publikujący swoje opinie. PruszkówMowi.pl to nie kolejny serwis newsowy. To portal internetowy, tworzony przez i dla mieszkańców  Pruszkowa  i okolic.  Każdy może zabrać tu głos w  ważnej  dla  niego  sprawie,  podzielić  się  swoimi doświadczeniami i refleksjami dotyczącymi naszego miasta, napisać o swojej pasji lub  zainteresowaniach. Zależy nam też na wymianie poglądów oraz możliwości  wypracowania  konstruktywnych rozwiązań problemów, z którymi spotykamy się na co dzień. Charakter naszego portalu jest regionalny, a tematyka szeroko powiązana z całym powiatem Pruszkowskim.

Dla nas Pruszków to nie sypialnia Warszawy. To miasto o bardzo wysokim potencjale!

Nie tylko gospodarczym, logistycznym czy przemysłowym, lecz przede wszystkim społecznym. Jesteśmy działaczami lokalnymi
i bierzemy udział w licznych inicjatywach na terenie Pruszkowa. Współpracujemy z wieloma organizacjami pozarządowymi. Nasze doświadczenia sprawiły, że postanowiliśmy stworzyć portal mający na celu wzajemną integrację działań społecznych  w  naszym regionie.  Jesteśmy  otwarci  na  wszelkie nowe  pomysły i inicjatywy społeczne. Mieszkasz w powiecie pruszkowskim?Masz chęć tu coś naprawić, zmienić czy też wspólnie omówić nurtujące problemy naszego regionu? PruszkówMówi.pl stwarza taką możliwość. Tu będziemy dzielili się opiniami na często pomijane przez inne media tematy.

Nie ograniczamy tematyki poruszanej na naszym portalu.

Chcemy pisać tu zarówno o sztuce, fotografii, historii, jak i transporcie, zdrowiu, sporcie, funkcjonowaniu miasta. etc. Będziemy też publikowali interesujące wywiady z działaczami społecznymi, zamieszczali materiały wideo oraz prowadzili kalendarz wydarzeń kulturalnych w regionie.

Dołącz do nas już dziś!
O projekcie admin
PruszkówMówi.pl  to  pierwszy  obywatelski  portal  internetowy  w  Pruszkowie! Portal tworzony jest przez osoby mieszkające na terenie naszego powiatu, które chcą włączyć się w tworzenie platformy do rozmów o naszym regionie. Są to dziennikarze - amatorzy, publikujący swoje opinie. PruszkówMowi.pl to nie kolejny serwis newsowy. To portal internetowy, tworzony przez i dla mieszkańców...
<h3 style="text-align: justify;">PruszkówMówi.pl  to  pierwszy  obywatelski  portal  internetowy  w  Pruszkowie!</h3> <p style="text-align: justify;">Portal tworzony jest przez osoby mieszkające na terenie naszego powiatu, które chcą włączyć się w tworzenie platformy do rozmów o naszym regionie. Są to dziennikarze - amatorzy, publikujący swoje opinie. PruszkówMowi.pl to nie kolejny serwis newsowy. To portal internetowy, tworzony przez i dla mieszkańców  Pruszkowa  i okolic.  Każdy może zabrać tu głos w  ważnej  dla  niego  sprawie,  podzielić  się  swoimi doświadczeniami i refleksjami dotyczącymi naszego miasta, napisać o swojej pasji lub  zainteresowaniach. Zależy nam też na wymianie poglądów oraz możliwości  wypracowania  konstruktywnych rozwiązań problemów, z którymi spotykamy się na co dzień. Charakter naszego portalu jest regionalny, a tematyka szeroko powiązana z całym powiatem Pruszkowskim.</p><div style="text-align: justify;"> <h3>Dla nas Pruszków to nie sypialnia Warszawy. To miasto o bardzo wysokim potencjale!</h3> Nie tylko gospodarczym, logistycznym czy przemysłowym, lecz przede wszystkim społecznym. Jesteśmy działaczami lokalnymi i bierzemy udział w licznych inicjatywach na terenie Pruszkowa. Współpracujemy z wieloma organizacjami pozarządowymi. Nasze doświadczenia sprawiły, że postanowiliśmy stworzyć portal mający na celu wzajemną integrację działań społecznych  w  naszym regionie.  Jesteśmy  otwarci  na  wszelkie nowe  pomysły i inicjatywy społeczne. Mieszkasz w powiecie pruszkowskim?Masz chęć tu coś naprawić, zmienić czy też wspólnie omówić nurtujące problemy naszego regionu? PruszkówMówi.pl stwarza taką możliwość. Tu będziemy dzielili się opiniami na często pomijane przez inne media tematy.</div> <h3 style="text-align: justify;">Nie ograniczamy tematyki poruszanej na naszym portalu.</h3> <p style="text-align: justify;">Chcemy pisać tu zarówno o sztuce, fotografii, historii, jak i transporcie, zdrowiu, sporcie, funkcjonowaniu miasta. etc. Będziemy też publikowali interesujące wywiady z działaczami społecznymi, zamieszczali materiały wideo oraz prowadzili kalendarz wydarzeń kulturalnych w regionie.</p><h5 style="text-align: justify;">Dołącz do nas już dziś!</h5>

Useful Resources: