Rowery to temat  typowo wakacyjny.  Pruszkowskie Stowarzyszenie Zdrowy-Rower zdecydowało przeprowadzić badanie rowerzystów w którym pod lupę wzięte będą problemy z jakimi stykają się cykliści.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety :)

Wyniki badania pomogą w organizacji wydarzeń i prowadzeniu projektów Stowarzyszenia.  Badanie zostanie wykorzystane do raportu o problemach polskiego rowerzysty.

Jakie są problemy polskiego rowerzysty?https://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/07/Zrzut-ekranu-2014-07-15-o-10.01.14.pnghttps://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/07/Zrzut-ekranu-2014-07-15-o-10.01.14-300x243.png admin PolecanePruszkówSportTransportTrzeci sektor,,,
Rowery to temat  typowo wakacyjny.  Pruszkowskie Stowarzyszenie Zdrowy-Rower zdecydowało przeprowadzić badanie rowerzystów w którym pod lupę wzięte będą problemy z jakimi stykają się cykliści. Zapraszamy do wypełnienia ankiety :)Wyniki badania pomogą w organizacji wydarzeń i prowadzeniu projektów Stowarzyszenia.  Badanie zostanie wykorzystane do raportu o problemach polskiego rowerzysty.
<p style="color: #666356;">Rowery to temat  typowo wakacyjny.  Pruszkowskie <a href="http://www.zdrowy-rower.pl">Stowarzyszenie Zdrowy-Rower</a> zdecydowało przeprowadzić badanie rowerzystów w którym pod lupę wzięte będą problemy z jakimi stykają się cykliści.</p> Zapraszamy do wypełnienia ankiety :)<strong>Wyniki badania pomogą w organizacji wydarzeń i prowadzeniu projektów Stowarzyszenia.  Badanie zostanie wykorzystane do raportu o problemach polskiego <a href="https://www.mobilny-serwis-rowerowy.pl">rowerzysty</a>.</strong><iframe src="https://docs.google.com/forms/d/1_U4_hwxQzNMEypJEN7Xyc_M0olTJ1o9at-lA-IjrRYM/viewform?embedded=true" width="800" height="1800" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>