Podczas  niedzielnej audycji „Co Pruszków Mówi?” Wraz z naszymi gośćmi rozmawialiśmy o rowerach w naszym mieście, o tym gdzie można jeździć i jak się przygotować do jazdy. Rozmawialiśmy tez o pruszkowskiej infrastrukturze rowerowej i torze kolarskim.

Prowadzący: Piotr Łuczyński  , Adam Osuch

Realizacja: Krzysztof Pietrzak

Goście: Łukasz Oleszczuk, Michał Kutyła, Uta Kühn

Montaż filmu: Piotr Łuczyński

 

Co Pruszków Mówi w każdą niedzielę o 11:00

Audycja „Co PruszkówMówi?” to połączenie dziennikarstwa społecznego oraz audycji radiowej, w której chcemy naświetlić słuchaczom informacje dotyczące najważniejszych wydarzeń kulturalnych, społecznych, politycznych oraz ekonomicznych w regionie.

Prowadzący:

Adam Osuch: Pasjonat dziennikarstwa, podróżnik rowerowy. Były współpracownik kilku stacji radiowych. Niedoszły magister kierunku samorząd terytorialny i polityka regionalna na UW. Interesuje się marketingiem internetowym, mediami społecznościowymi i stosunkami międzynarodowymi. Współzałożyciel i redaktor prowadzący portalu Pruszków Mówi.pl, wiceprezes Stowarzyszenia Zdrowy-Rower.pl.
Piotr Łuczyński: Z wykształcenia socjolog z zamiłowania podróżnik, w szczególności jeżeli chodzi o rowerowe eskapady w odległe zakątki europy. Swoją pasję uzupełnił o działania społeczne zakładając stowarzyszenie Zdrowy Rower. Ponadto zagorzały fan nowoczesnych technologi, mediów społecznościowych autor bloga Socialnety.pl. Aktywista miejski, współzałożyciel obywatelskiego portalu publicystycznego Pruszków Mówi. Amator twórczości “żenującej” oraz wielu muzycznych odmian Funku i Jazzu.

O rowerach w Pruszkowie, infrastrukturze rowerowej i torze kolarskim – Audycja „Co Pruszków Mówi”https://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2016/04/Zrzut-ekranu-2016-04-29-o-12.43.57.pnghttps://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2016/04/Zrzut-ekranu-2016-04-29-o-12.43.57-300x300.png Piotr Łuczyński Adam OsuchAudycjaCo Pruszków MówiLokalnePiotr ŁuczyńskiPolecanePruszkówSportTransportZdrowie,,,,,,,
Podczas  niedzielnej audycji „Co Pruszków Mówi?” Wraz z naszymi gośćmi rozmawialiśmy o rowerach w naszym mieście, o tym gdzie można jeździć i jak się przygotować do jazdy. Rozmawialiśmy tez o pruszkowskiej infrastrukturze rowerowej i torze kolarskim.Prowadzący: Piotr Łuczyński  , Adam OsuchRealizacja: Krzysztof PietrzakGoście: Łukasz Oleszczuk, Michał Kutyła, Uta KühnMontaż filmu: Piotr...
Podczas  niedzielnej audycji „Co Pruszków Mówi?” Wraz z naszymi gośćmi rozmawialiśmy o <a href="http://www.travelbike.pl">rowerach</a> w naszym mieście, o tym gdzie można jeździć i jak się przygotować do jazdy. Rozmawialiśmy tez o pruszkowskiej infrastrukturze rowerowej i torze kolarskim.<strong>Prowadzący:</strong> Piotr Łuczyński  , Adam Osuch<strong>Realizacja</strong>: Krzysztof Pietrzak<strong>Goście</strong>: Łukasz Oleszczuk, Michał Kutyła, Uta Kühn<strong>Montaż filmu</strong>: Piotr Łuczyński <iframe src="https://www.youtube.com/embed/tSz32Wtf-7k" width="688" height="688" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe><strong>Co Pruszków Mówi w każdą niedzielę o 11:00</strong>Audycja „Co PruszkówMówi?” to połączenie dziennikarstwa społecznego oraz audycji radiowej, w której chcemy naświetlić słuchaczom informacje dotyczące najważniejszych wydarzeń kulturalnych, społecznych, politycznych oraz ekonomicznych w regionie.Prowadzący:<strong>Adam Osuch: </strong>Pasjonat dziennikarstwa, podróżnik rowerowy. Były współpracownik kilku stacji radiowych. Niedoszły magister kierunku samorząd terytorialny i polityka regionalna na UW. Interesuje się marketingiem internetowym, mediami społecznościowymi i stosunkami międzynarodowymi. Współzałożyciel i redaktor prowadzący portalu Pruszków Mówi.pl, wiceprezes Stowarzyszenia Zdrowy-Rower.pl. <strong>Piotr Łuczyński</strong>: Z wykształcenia socjolog z zamiłowania podróżnik, w szczególności jeżeli chodzi o rowerowe eskapady w odległe zakątki europy. Swoją pasję uzupełnił o działania społeczne zakładając stowarzyszenie Zdrowy Rower. Ponadto zagorzały fan nowoczesnych technologi, mediów społecznościowych autor bloga Socialnety.pl. Aktywista miejski, współzałożyciel obywatelskiego portalu publicystycznego Pruszków Mówi. Amator twórczości “żenującej” oraz wielu muzycznych odmian Funku i Jazzu.