Badanie „Mój Pruszków” rozpoczynamy z naszej własnej inicjatywy, a jego wyniki posłużą nam do rozwiązywania problemów jakie na co dzień spotykamy w naszym mieście. W ten sposób chcemy lepiej zapoznać się ze zdniem mieszkańców odnośnie ich problemów oraz spraw związanych z naszym miastem i powiatem.

Zapraszamy do wypełniania ankiety! Każdy oddany głos jest dla nas bardzo ważny i dołożymy wszelkich starań aby Państwa czas poświecony na wypełnienie ankiety nie poszedł na marne.

 

Badanie „Mój Pruszków”http://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/12/Zrzut-ekranu-2014-12-28-o-15.36.52.pnghttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/12/Zrzut-ekranu-2014-12-28-o-15.36.52-300x300.png admin AktualnościAngelika SobańskaLokalneMiastoPiotr ŁuczyńskiPruszkówTrzeci sektor,,,,,
Badanie 'Mój Pruszków' rozpoczynamy z naszej własnej inicjatywy, a jego wyniki posłużą nam do rozwiązywania problemów jakie na co dzień spotykamy w naszym mieście. W ten sposób chcemy lepiej zapoznać się ze zdniem mieszkańców odnośnie ich problemów oraz spraw związanych z naszym miastem i powiatem.Zapraszamy do wypełniania ankiety! Każdy...
Badanie "Mój Pruszków" rozpoczynamy z naszej własnej inicjatywy, a jego wyniki posłużą nam do rozwiązywania problemów jakie na co dzień spotykamy w naszym mieście. W ten sposób chcemy lepiej zapoznać się ze zdniem mieszkańców odnośnie ich problemów oraz spraw związanych z naszym miastem i powiatem.Zapraszamy do wypełniania ankiety! Każdy oddany głos jest dla nas bardzo ważny i dołożymy wszelkich starań aby Państwa czas poświecony na wypełnienie ankiety nie poszedł na marne. <iframe src="https://docs.google.com/forms/d/1uI2xlbj04yuwsorF3Pw6I5ysMWan4jQt0qN8J8UE_gY/viewform?embedded=true" width="760" height="2700" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0">Ładowanie...</iframe>