Mieszkasz w Pruszkowie lub okolicach? Interesujesz swoim otoczeniem, masz coś ciekawego do powiedzenia? Zapraszamy do publikowania na naszym portalu!  Nie wymagamy doświadczenia dziennikarskiego. Przede wszystkim szukamy osób, które swoją działalność lub pasję łączą z Pruszkowem. Zapraszamy również wnikliwych obserwatorów tego, co dzieje się w naszym regionie, oraz osoby, które chciałby wpłynąć na to jak będzie wyglądało ich otoczenie.  Nie będziemy ograniczali Waszych tematów, będziesz mógł/mogła  pisać o sporcie, zdrowiu czy komunikacji miejskiej. O tym, w czym czujesz się najpewniej.

Czemu warto pisać o naszym otoczeniu ? 

To postawa obywatelska, która powinna być w każdym z nas. Poruszając ważne tematy dotyczące naszego miasta, możemy wpływać na nasze otoczenie, angażować nowe osoby czy wpływać na decyzję władz miasta.

Kto może pisać ? 

Każdy kto ma odrobinę zapału do działania, otwarty umysł i dostrzega otaczające go problemu. Szukamy osób, które zamiast narzekać potrafią działać i wskazywać rozwiązania.

Czy wymagane jest doświadczenie dziennikarskie i  dodatkowe umiejętności. 

Nie. Dziennikarstwo obywatelskie nie musi być poprawne, dopracowane i bogate w metafory – najważniejszą jego cechą jest autentyczność. Chcemy w ten sposób dać  głos mieszkańcom, którzy mogą opisywać swoje problemy, pisać o ciekawych dla nich tematach. Ważne jest dla nas też pisanie  pasjach  i zajęciach zwykłych mieszkańców. Chcemy żeby nasze miasto nie było tak anonimowe a portal przyczynił się do większej integracji mieszkańców Pruszkowa.

Chcielibyśmy  zachęcić do współpracy również:

– osoby z organizacji pozarządowych działających w naszym regionie;

– pracowników instytucji samorządowych;

– lokalnych  przedsiębiorców;

– obserwatorów działań społecznych i politycznych;

-osoby, które na terenie Pruszkowa realizują swoje pasje.

Za pośrednictwem naszej strony będziecie mogli dotrzeć do większej ilości odbiorców, zyskać nowe umiejętności  i poznać duże grono ciekawych oraz inspirujących osób.

Jeżeli jesteś chętny, lub masz jakieś pytania napisz na pruszkowmowi@gmail.com

Każdy autor prowadzi  na portalu swojego niezależnego bloga, redakcja portalu zajmuje się przypisywaniem kategorii do treści oraz promowaniem artykułów

Zapraszamy nowych autorów do Pruszków Mówihttps://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/11/10377005_1441002229488632_1105064333851367868_n.jpghttps://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/11/10377005_1441002229488632_1105064333851367868_n-300x300.jpg admin BrwinówLokalneMalichyMichałowiceNadarzynPiastówPolecanePruszkówRaszynStyl życiaTrzeci sektor,,,
Mieszkasz w Pruszkowie lub okolicach? Interesujesz swoim otoczeniem, masz coś ciekawego do powiedzenia? Zapraszamy do publikowania na naszym portalu!  Nie wymagamy doświadczenia dziennikarskiego. Przede wszystkim szukamy osób, które swoją działalność lub pasję łączą z Pruszkowem. Zapraszamy również wnikliwych obserwatorów tego, co dzieje się w naszym regionie, oraz osoby, które...
<p style="color: #555555;">Mieszkasz w Pruszkowie lub okolicach? Interesujesz swoim otoczeniem, masz coś ciekawego do powiedzenia? Zapraszamy do publikowania na naszym portalu!  Nie wymagamy doświadczenia dziennikarskiego. Przede wszystkim szukamy osób, które swoją działalność lub pasję łączą z Pruszkowem. Zapraszamy również wnikliwych obserwatorów tego, co dzieje się w naszym regionie, oraz osoby, które chciałby wpłynąć na to jak będzie wyglądało ich otoczenie.  Nie będziemy ograniczali Waszych tematów, będziesz mógł/mogła  pisać o sporcie, zdrowiu czy komunikacji miejskiej. O tym, w czym czujesz się najpewniej.</p> <strong>Czemu warto pisać o naszym otoczeniu ? </strong>To postawa obywatelska, która powinna być w każdym z nas. Poruszając ważne tematy dotyczące naszego miasta, możemy wpływać na nasze otoczenie, angażować nowe osoby czy wpływać na decyzję władz miasta.<strong>Kto może pisać ? </strong>Każdy kto ma odrobinę zapału do działania, otwarty umysł i dostrzega otaczające go problemu. Szukamy osób, które zamiast narzekać potrafią działać i wskazywać rozwiązania.<strong>Czy wymagane jest doświadczenie dziennikarskie i  dodatkowe umiejętności. </strong>Nie. Dziennikarstwo obywatelskie nie musi być poprawne, dopracowane i bogate w metafory - najważniejszą jego cechą jest autentyczność. Chcemy w ten sposób dać  głos mieszkańcom, którzy mogą opisywać swoje problemy, pisać o ciekawych dla nich tematach. Ważne jest dla nas też pisanie  pasjach  i zajęciach zwykłych mieszkańców. Chcemy żeby nasze miasto nie było tak anonimowe a portal przyczynił się do większej integracji mieszkańców Pruszkowa. <p style="color: #555555;"><strong>Chcielibyśmy  zachęcić do współpracy również:</strong></p> <p style="color: #555555;">- osoby z organizacji pozarządowych działających w naszym regionie;</p> <p style="color: #555555;">- pracowników instytucji samorządowych;</p> <p style="color: #555555;">- lokalnych  przedsiębiorców;</p> <p style="color: #555555;">- obserwatorów działań społecznych i politycznych;</p> <p style="color: #555555;">-osoby, które na terenie Pruszkowa realizują swoje pasje.</p> <p style="color: #555555;">Za pośrednictwem naszej strony będziecie mogli dotrzeć do większej ilości odbiorców, zyskać nowe umiejętności  i poznać duże grono ciekawych oraz inspirujących osób.</p> <p style="color: #555555;">Jeżeli jesteś chętny, lub masz jakieś pytania napisz na <a style="font-style: inherit; color: #47b1d1;" title="mailto:mailto:pruszkowmowi@gmail.com?subject=" href="mailto:mailto:pruszkowmowi@gmail.com?subject=">pruszkowmowi@gmail.com</a></p> <p style="color: #555555;"><em>Każdy autor prowadzi  na portalu swojego niezależnego bloga, redakcja portalu zajmuje się przypisywaniem kategorii do treści oraz promowaniem artykułów</em></p>