Już jest! Przedstawiamy cały program Konwentu Brwikon

Nie mogliście się doczekać? My również! III edycja Brwikonu to znowu mnóstwo atrakcji przygotowanych specjalnie dla fanów fantastyki. Co czeka nas w tym roku?

Przede wszystkim mnóstwo ciekawych prelekcji, ekscytujących konkursów i turniejów, spotkań z wybitnymi pisarzami, pokazów czy wystaw. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak stworzyć komiks, sprawdzić swoją wiedzę z zakresu science-fiction, nauczyć się malować figurki, odwiedzić salę LEGO, zagrać w gry planszowe  oraz mieć możliwość wygrania wspaniałych nagród, to tak, Brwikon to miejsce właśnie dla Was!

To już III edycja naszego Konwentu. W tym roku tematem przewodnim imprezy jest cyberpunk, dlatego nie zabraknie wielu nowych atrakcji. Czeka na Was m.in. Sala Robotów przygotowana przez ekipę „Roboty i spółka” z interaktywnymi stanowiskami, walki sumo w strojach robotów czy wielka ściana wspinaczkowa.

Miłośników literatury fantastycznej zapraszamy gorąco do odwiedzenia nas choćby ze względu na blok literacki. Będziecie mogli spotkać się z pisarzami Andrzejem Pilipiukiem, Tomaszem Kołodziejczakiem czy Michałem Gołkowskim – autor gorącego debiutu „Ołowiany Świt”  będzie u nas promował swoją nową książkę „Drugi Brzeg”, a także opowie o prozie życia stalkera z Zony. Brwikon to także okazja, żeby porozmawiać z Jerzym Rzymowskim, redaktorem naczelnym „Nowej Fantastyki”.

Mazowiecka Drużyna Wojów „Weles”, jak zwykle, zadba o to, żebyście nie nudzili się w specjalnie przygotowanej Wiosce Słowian i Wikingów. Pokazy walk, zabawy plebejskie czy turniej łuczniczy to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. W szczególności zapraszamy na warsztaty rzemieślnicze do wioskowego kowala, kolcużnika i rogownika.

Podczas Konwentu dowiemy się również, kto zwyciężył w walce o „Dębowe pióro”. Spośród ponad 70 prac (szaleństwo!) jakie napłynęły na nasz konkurs literacki, wskażemy trzy najlepsze, a podczas wielkiego finału wyłonimy zwycięzcę. Ale wcześniej będziecie mieli możliwość wygrać nagrody w wielkiej Loterii Rebela czy zrobić sobie niecodzienny makijaż przy stoisku „Make Up Magic”.

Szczegółowy opis tego, co będzie działo się podczas Konwentu znajdziecie oczywiście na naszej stronie internetowej: www.brwikon.pl.

Widzimy się w weekend 30 V – 1 VI w Brwinowie pod Warszawą!

http://www.brwikon.pl/program/program-2014/ bezpośredni link do programu

PLATAK_BRWIKON_2014_średni_ RGB

Sala robotów, walki sumo i ściana wspinaczkowa – program konwentu Brwikonhttps://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/05/BRWIKON_2014_Logo_ver3_duża-e1400173862390.jpghttps://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/05/BRWIKON_2014_Logo_ver3_duża-e1400173862390-150x150.jpgPiotr ŁuczyńskiBrwinówPiotr ŁuczyńskiPolecaneWydarzenia,,,,
Już jest! Przedstawiamy cały program Konwentu BrwikonNie mogliście się doczekać? My również! III edycja Brwikonu to znowu mnóstwo atrakcji przygotowanych specjalnie dla fanów fantastyki. Co czeka nas w tym roku?Przede wszystkim mnóstwo ciekawych prelekcji, ekscytujących konkursów i turniejów, spotkań z wybitnymi pisarzami, pokazów czy wystaw. Jeżeli chcecie dowiedzieć się...
<b>Już jest! Przedstawiamy cały program Konwentu Brwikon</b>Nie mogliście się doczekać? My również! III edycja Brwikonu to znowu mnóstwo atrakcji przygotowanych specjalnie dla fanów fantastyki. Co czeka nas w tym roku?Przede wszystkim mnóstwo ciekawych prelekcji, ekscytujących konkursów i turniejów, spotkań z wybitnymi pisarzami, pokazów czy wystaw. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak stworzyć komiks, sprawdzić swoją wiedzę z zakresu science-fiction, nauczyć się malować figurki, odwiedzić salę LEGO, zagrać w gry planszowe  oraz mieć możliwość wygrania wspaniałych nagród, to tak, Brwikon to miejsce właśnie dla Was!To już III edycja naszego Konwentu. W tym roku tematem przewodnim imprezy jest cyberpunk, dlatego nie zabraknie wielu nowych atrakcji. Czeka na Was m.in. <strong>Sala Robotów</strong> przygotowana przez ekipę „Roboty i spółka” z interaktywnymi stanowiskami, <strong>walki sumo</strong> w strojach robotów czy <strong>wielka ściana wspinaczkowa.</strong>Miłośników literatury fantastycznej zapraszamy gorąco do odwiedzenia nas choćby ze względu na blok literacki. Będziecie mogli spotkać się z pisarzami Andrzejem Pilipiukiem, Tomaszem Kołodziejczakiem czy <strong>Michałem Gołkowskim</strong> - autor gorącego debiutu „Ołowiany Świt”  będzie u nas promował swoją nową książkę „Drugi Brzeg”, a także opowie o prozie życia stalkera z Zony. Brwikon to także okazja, żeby porozmawiać z Jerzym Rzymowskim, redaktorem naczelnym „Nowej Fantastyki”.Mazowiecka Drużyna Wojów „Weles”, jak zwykle, zadba o to, żebyście nie nudzili się w specjalnie przygotowanej Wiosce Słowian i Wikingów. <strong>Pokazy walk, zabawy plebejskie czy turniej łuczniczy</strong> to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. W szczególności zapraszamy na warsztaty rzemieślnicze do wioskowego kowala, kolcużnika i rogownika.Podczas Konwentu dowiemy się również, kto zwyciężył w walce o „Dębowe pióro”. Spośród ponad 70 prac (szaleństwo!) jakie napłynęły na nasz konkurs literacki, wskażemy trzy najlepsze, a podczas wielkiego finału wyłonimy zwycięzcę.<b> </b>Ale wcześniej będziecie mieli możliwość wygrać nagrody w wielkiej <strong>Loterii Rebela</strong> czy zrobić sobie niecodzienny makijaż przy stoisku „Make Up Magic”.Szczegółowy opis tego, co będzie działo się podczas Konwentu znajdziecie oczywiście na naszej stronie internetowej: <a href="http://www.brwikon.pl">www.brwikon.pl</a>.Widzimy się w weekend 30 V – 1 VI w Brwinowie pod Warszawą!<a href="http://www.brwikon.pl/program/program-2014/">http://www.brwikon.pl/program/program-2014/</a> bezpośredni link do programu<p style="text-align: center;"><a href="http://pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/05/PLATAK_BRWIKON_2014_średni_-RGB.jpg"><img class="aligncenter wp-image-2093" alt="PLATAK_BRWIKON_2014_średni_ RGB" src="http://pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/05/PLATAK_BRWIKON_2014_średni_-RGB-723x1024.jpg" width="506" height="717" /></a></p>