Zostań Liderem SZLACHETNEJ PACZKI

Chcesz zdobyć cenione na rynku pracy kompetencje z zakresu zarządzania projektami i ludźmi, organizowania eventów, pracy w grupie oraz współpracy z biznesem?
Dołącz do drużyny Paczki  w PRUSZKOWIE
i razem z nami zmieniaj świat!

Co możesz zyskać?

 • Rozwój osobisty, wartościowe kontakty i realny wpływ na świat, w którym żyjesz.
 • Kompetencje społeczno-biznesowe, które sprawią, że będziesz atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy. Zarządzanie ludźmi, projektami i samym sobą, bo Lider to profesjonalny Project Manager.
 • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, czyli kluczowe składniki każdego sukcesu.
 • Sieć kontaktów biznesowych. Będziesz mieć dostęp do osób, z którymi na co dzień nie miałbyś okazji się spotkać – od artystów, przez urzędników, po lokalnych biznesmenów.
 • Ogólnopolskie wydarzenia z wolontariuszami, motywujące szkolenia, emocjonujący Finał                      i wzruszające spotkania z potrzebującymi.
 • Narzędzia i zasady mądrej pomocy, które pozwolą Ci w przyszłości stawiać czoła wyzwaniom i uczynią Cię liderem w życiu społecznym.

Jakie będą Twoje zadania?

 • TEAM BUILDING: zbudujesz zespół wolontariuszy i będziesz zarządzał jego pracą oraz dbał o rozwój jego członków.
 • WPŁYW NA POTZREBUJĄCE RODZINY: połączysz rodziny w potrzebie z Darczyńcami, którzy zaangażują się w mądrą pomoc.
 • ORGANIZACJA EVENTÓW: zorganizujesz Finał ogólnopolskiego projektu pomocowego w Twoim rejonie.
 • AUDYT: stworzysz podsumowanie projektu w Twoim rejonie, które pozwoli na rozwój w kolejnej edycji.

Zgłoś się, jeżeli :

 • Ideały są dla Ciebie ważne i pragniesz zmieniać świat
 • Wyzwanie, to dla Ciebie szansa na rozwój
 • Potrafisz współpracować z innymi – jesteś otwarty na drugiego człowieka
 • Masz motywację do rozwoju i chcesz podjąć wysiłek – jesteś gotowy, by intensywnie pracować
 • Masz skończone 18 lat.

Zgłoś się: www.superw.pl – czekamy na Ciebie!

*Rekrutacja trwa do 30 czerwca. Kolejność zgłoszeń ma znaczenie!

KL_Plakat-page-001

Zostań Liderem SZLACHETNEJ PACZKIhttps://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2017/06/KL_Plakat-page-001-734x1024.jpghttps://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2017/06/KL_Plakat-page-001-300x300.jpg admin Aktualności
Zostań Liderem SZLACHETNEJ PACZKIChcesz zdobyć cenione na rynku pracy kompetencje z zakresu zarządzania projektami i ludźmi, organizowania eventów, pracy w grupie oraz współpracy z biznesem? Dołącz do drużyny Paczki  w PRUSZKOWIE i razem z nami zmieniaj świat!Co możesz zyskać?Rozwój osobisty, wartościowe kontakty i realny wpływ na świat, w...
<strong>Zostań Liderem SZLACHETNEJ PACZKI </strong><strong>Chcesz zdobyć cenione na rynku pracy</strong> <strong>kompetencje z zakresu </strong>zarządzania projektami i ludźmi, organizowania eventów, pracy w grupie oraz współpracy z biznesem?<strong> Dołącz do drużyny Paczki  w PRUSZKOWIE </strong>i razem z nami zmieniaj świat!<strong>Co możesz zyskać? </strong> <ul> <li><strong>Rozwój osobisty, wartościowe kontakty i realny wpływ na świat</strong>, w którym żyjesz.</li> <li><strong>Kompetencje społeczno-biznesowe</strong><strong>, </strong>które sprawią, że będziesz atrakcyjnym kandydatem dla każdego pracodawcy. Zarządzanie ludźmi, projektami i samym sobą, bo Lider to profesjonalny <strong>Project Manager</strong>.</li> <li><strong>Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne</strong>, czyli kluczowe składniki każdego sukcesu.</li> <li><strong>Sieć kontaktów biznesowych. </strong>Będziesz mieć dostęp do osób, z którymi na co dzień nie miałbyś okazji się spotkać – od artystów, przez urzędników, po lokalnych biznesmenów.</li> <li><strong>Ogólnopolskie wydarzenia z wolontariuszami, motywujące szkolenia, emocjonujący Finał                      </strong>i wzruszające spotkania z potrzebującymi.</li> <li><strong>Narzędzia i zasady mądrej pomocy</strong>, które pozwolą Ci w przyszłości stawiać czoła wyzwaniom i uczynią Cię liderem w życiu społecznym.</li> </ul> <strong>Jakie będą Twoje zadania? </strong> <ul> <li><strong>TEAM BUILDING</strong>: zbudujesz zespół wolontariuszy i będziesz zarządzał jego pracą oraz dbał o rozwój jego członków.</li> <li><strong>WPŁYW NA POTZREBUJĄCE RODZINY</strong><strong>:</strong> połączysz rodziny w potrzebie z Darczyńcami, którzy zaangażują się w mądrą pomoc.</li> <li><strong>ORGANIZACJA EVENTÓW</strong>: zorganizujesz Finał ogólnopolskiego projektu pomocowego w Twoim rejonie.</li> <li><strong>AUDYT</strong>: stworzysz podsumowanie projektu w Twoim rejonie, które pozwoli na rozwój w kolejnej edycji.</li> </ul> <strong>Zgłoś się, jeżeli : </strong> <ul> <li><strong>Ideały są dla Ciebie ważne</strong> i pragniesz zmieniać świat</li> <li><strong>Wyzwanie</strong>, to dla Ciebie szansa na rozwój</li> <li><strong>Potrafisz współpracować z innymi</strong> – jesteś otwarty na drugiego człowieka</li> <li><strong>Masz motywację do rozwoju i chcesz podjąć wysiłek</strong> – jesteś gotowy, by intensywnie pracować</li> <li><strong>Masz skończone 18 lat.</strong></li> </ul> <strong>Zgłoś się: </strong><a href="http://www.superw.pl"><strong>www.superw.pl</strong></a><strong> – czekamy na Ciebie!</strong>*Rekrutacja trwa do <strong>30 czerwca</strong>. Kolejność zgłoszeń ma znaczenie!<a href="http://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2017/06/KL_Plakat-page-001.jpg"><img class="aligncenter size-large wp-image-8071" src="http://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2017/06/KL_Plakat-page-001-734x1024.jpg" alt="KL_Plakat-page-001" width="734" height="1024" /></a>