Trwa wielkie odliczanie. Jeszcze tylko do 15 października br. można zgłosić się do udziału w wolontariacie SZLACHETNEJ PACZKI i dołączyć do drużyny SuperW.

To już piąta edycja SZLACHETNEJ PACZKI na terenie Pruszkowa. W ubiegłym roku 14 wolontariuszy dotarło do 32 rodzin z naszego rejonu.  Obecnie trwa rekrutacja uzupełniająca- poszukiwanych jest jeszcze 10 osób o wielkich sercach i zapale do pracy.

„Trafiamy do rodzin żyjących w trudnej sytuacji materialnej. Chcemy reagować na prawdziwą biedę, zwłaszcza tę ukrytą. Wolontariusze Paczki docierają do rodzin, które straciły wiarę w lepsze jutro i dają im impuls do zmiany.”- mówi Bartosz Żaczkiewicz, lider rejonu Pruszków.

SZLACHETNA PACZKA od 15 lat jednoczy Polaków wokół idei mądrego pomagania. To projekt o charakterze ogólnopolskim, którego celem jest lokalne dotarcie do osób potrzebujących pomocy, m.in. osób starszych, samotnych, niepełnosprawnych, rodzin wielodzietnych. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom. Taka pomoc podkreśla godność obdarowanych. Oprócz rzeczy materialnych, rodziny dostają sygnał, że nie są same.

Kto może zostać wolontariuszem czyli SuperW? Praktycznie każda osoba pełnoletnia, która chce działać lokalnie i realnie zmieniać miejsce, w którym mieszka.

„SZLACHETNA PACZKA nie tylko wspiera potrzebujących, ale również jednoczy darczyńców wokół ważnej sprawy. Ta energia, która płynie z kumulacji dobra jest najlepszym lekarstwem na jesienną chandrę.”- podkreśla Małgorzata Kowalska, wolontariuszka z Pruszkowa.

Wolontariusze są również poszukiwani w pozostałych miastach naszego regionu m.in. w Piastowie, Brwinowie, Nadarzynie oraz Grodzisku Mazowieckim.

Osoby, które chcą zaangażować się w niesienie mądrej pomocy.  Właśnie teraz można się zgłosić i zostać jednym z nich. Zapraszamy na www.superw.pl oraz na www.szlachetnapaczka.pl

Dołącz do drużyny SZLACHETNEJ PACZKI!https://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/10/SZLACHETNA_PACZKA_1-1024x683.jpghttps://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/10/SZLACHETNA_PACZKA_1-300x300.jpg admin PruszkówStyl życiaTrzeci sektor
Trwa wielkie odliczanie. Jeszcze tylko do 15 października br. można zgłosić się do udziału w wolontariacie SZLACHETNEJ PACZKI i dołączyć do drużyny SuperW. To już piąta edycja SZLACHETNEJ PACZKI na terenie Pruszkowa. W ubiegłym roku 14 wolontariuszy dotarło do 32 rodzin z naszego rejonu.  Obecnie trwa rekrutacja uzupełniająca- poszukiwanych...
<p class="p1"><span class="s1"><b>Trwa wielkie odliczanie. Jeszcze tylko do 15 października br. można zgłosić się do udziału w wolontariacie SZLACHETNEJ PACZKI i dołączyć do drużyny SuperW. </b></span></p> <p class="p1"><span class="s1">To już piąta edycja SZLACHETNEJ PACZKI na terenie Pruszkowa. W ubiegłym roku 14 wolontariuszy dotarło do 32 rodzin z naszego rejonu.  Obecnie trwa rekrutacja uzupełniająca- poszukiwanych jest jeszcze 10 osób o wielkich sercach i zapale do pracy. </span></p> <p class="p1"><span class="s1">„Trafiamy do rodzin żyjących w trudnej sytuacji materialnej. Chcemy reagować na prawdziwą biedę, zwłaszcza tę ukrytą. Wolontariusze Paczki docierają do rodzin, które straciły wiarę w lepsze jutro i dają im impuls do zmiany.”- mówi <b>Bartosz Żaczkiewicz, lider rejonu Pruszków</b>. </span></p> <p class="p1"><span class="s1">SZLACHETNA PACZKA od 15 lat jednoczy Polaków wokół idei mądrego pomagania. To projekt o charakterze ogólnopolskim, którego celem jest lokalne dotarcie do osób potrzebujących pomocy,</span><span class="s2"> </span><span class="s1">m.in. osób starszych, samotnych, niepełnosprawnych, rodzin wielodzietnych. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom. Taka pomoc podkreśla godność obdarowanych. Oprócz rzeczy materialnych, rodziny dostają sygnał, że nie są same. </span></p> <p class="p3"><span class="s1">Kto może zostać wolontariuszem czyli SuperW? Praktycznie każda osoba pełnoletnia, która chce działać lokalnie i realnie zmieniać miejsce, w którym mieszka. </span></p> <p class="p1"><span class="s1"> „SZLACHETNA PACZKA nie tylko wspiera potrzebujących, ale również jednoczy darczyńców wokół ważnej sprawy. Ta energia, która płynie z kumulacji dobra jest najlepszym lekarstwem na jesienną chandrę.”- podkreśla <b>Małgorzata Kowalska, wolontariuszka z Pruszkowa</b>. </span></p> <p class="p1"><span class="s1">Wolontariusze są również poszukiwani w pozostałych miastach naszego regionu m.in. w Piastowie, Brwinowie, Nadarzynie oraz Grodzisku Mazowieckim. </span></p> <p class="p1"><span class="s1">Osoby, które chcą zaangażować się w niesienie mądrej pomocy.<span class="Apple-converted-space">  </span>Właśnie teraz można się zgłosić i zostać jednym z nich. Zapraszamy na <a href="http://www.superw.pl"><span class="s3">www.superw.pl</span></a> oraz na <a href="http://www.szlachetnapaczka.pl"><span class="s3">www.szlachetnapaczka.pl</span></a></span></p>