W rajdzie mogą wziąć udział całe rodziny. Rowerową wycieczkę można pokonać zarówno samemu, w gronie znajomych jak również z dzieckiem w foteliku rowerowym. Trasa rajdu temu sprzyja, gdyż liczy ok 25 km i biegnie szlakami oddalonymi od głównych dróg. Jednak trasa rajdu jak zawsze jest niespodzianką.

plakat rajd 2015

Rajd polega na odwiedzeniu kilku punktów usytuowanych na trasie. W tym roku punkty przygotują organizacje pozarządowe. Poprzez przygotowane przez nie zabawy, gry, czy też zadania będą prezentowały swoją działalność.

W rajdzie nie liczy się czas przejazdu, lecz to, by przyjemnie i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Trasę pokonujemy we własnym tempie, indywidualnie.

Dla uczestników rajdu przygotowaliśmy mapy poglądowe z trasą rajdu, napoje na punktach kontrolnych napotkanych po drodze, elementy odblaskowe – byśmy byli lepiej widoczni na drodze.

Przy punkcie startowym na będzie działał specjalnie przygotowany serwis rowerowy, w który jeszcze przed startem będzie można dokonać przeglądu roweru i dokonać drobnych napraw. Serwis będzie czynny co najmniej do godziny 13.

Osoby, które nie będą brały udziału rajdzie zapraszamy do punktu startowego. Będzie można tam miło spędzić czas w gronie znajomych, rodziny grając w gry planszowe, układając puzzle bądź też rysując swoje marzenia.

Uwaga!!! Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w rajdzie tylko pod opieka osób dorosłych.

Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Więcej informacji na www.forumpruszkow.pl

Data: 7.06.2015

Godz. start 11.00-12.00 zakończenie godz. 15.00.

Serwis rowerowy będzie czynny od godz. 10.00 do co najmniej godz. 13.00

Miejsce: Park Żwirowisko, skatpark (zalecany dojazd od ul. Brzozowej)

VI Raj rowerowy Pruszkowskie Poruszeniehttps://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/06/plakat-rajd-2015-710x1024.jpghttps://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/06/plakat-rajd-2015-300x300.jpg admin PolecanePruszkówSport,

W rajdzie mogą wziąć udział całe rodziny. Rowerową wycieczkę można pokonać zarówno samemu, w gronie znajomych jak również z dzieckiem w foteliku rowerowym. Trasa rajdu temu sprzyja, gdyż liczy ok 25 km i biegnie szlakami oddalonymi od głównych dróg. Jednak trasa rajdu jak zawsze jest niespodzianką.Rajd polega na odwiedzeniu...
<p class="p1">W rajdzie mogą wziąć udział całe rodziny. Rowerową wycieczkę można pokonać zarówno samemu, w gronie znajomych jak również z dzieckiem w foteliku rowerowym. Trasa rajdu temu sprzyja, gdyż liczy ok 25 km i biegnie szlakami oddalonymi od głównych dróg. Jednak trasa rajdu jak zawsze jest niespodzianką.</p> <p class="p1"><a href="http://pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/06/plakat-rajd-2015.jpg"><img class="aligncenter wp-image-6075" src="http://pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/06/plakat-rajd-2015-710x1024.jpg" alt="plakat rajd 2015" width="492" height="710" /></a></p> <p class="p1"><span class="s1">Rajd polega na odwiedzeniu kilku punktów usytuowanych na trasie. W tym roku punkty przygotują organizacje pozarządowe. Poprzez przygotowane przez nie zabawy, gry, czy też zadania będą prezentowały swoją działalność. </span></p> <p class="p1"><span class="s1">W rajdzie nie liczy się czas przejazdu, lecz to, by przyjemnie i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Trasę pokonujemy we własnym tempie, indywidualnie. </span></p> <p class="p1"><span class="s1">Dla uczestników rajdu przygotowaliśmy mapy poglądowe z trasą rajdu, napoje na punktach kontrolnych napotkanych po drodze, elementy odblaskowe – byśmy byli lepiej widoczni na drodze. </span></p> <p class="p1"><span class="s1">Przy punkcie startowym na będzie działał specjalnie przygotowany serwis rowerowy, w który jeszcze przed startem będzie można dokonać przeglądu roweru i dokonać drobnych napraw. Serwis będzie czynny co najmniej do godziny 13. </span></p> <p class="p1"><span class="s1">Osoby, które nie będą brały udziału rajdzie zapraszamy do punktu startowego. Będzie można tam miło spędzić czas w gronie znajomych, rodziny grając w gry planszowe, układając puzzle bądź też rysując swoje marzenia.</span></p> <p class="p1"><span class="s1"><i>Uwaga!!! Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w rajdzie tylko pod opieka osób dorosłych. </i></span></p> <p class="p1"><span class="s1"><b>Udział w rajdzie jest bezpłatny. </b></span></p> <p class="p1"><span class="s1">Więcej informacji na www.forumpruszkow.pl</span></p> <p class="p1"><span class="s1"><b>Data</b>: 7.06.2015 </span></p> <p class="p1"><span class="s1"><b>Godz. start</b> 11.00-12.00 zakończenie godz. 15.00. </span></p> <p class="p1"><span class="s1"><b>Serwis rowerowy będzie czynny</b> od godz. 10.00 do co najmniej godz. 13.00</span></p> <p class="p1"><span class="s1"><b>Miejsce:</b> Park Żwirowisko, skatpark (zalecany dojazd od ul. Brzozowej)</span></p> <p class="p1"></p>