Na większości twarzy mieszkańców Pruszkowa powoli wkradają się uśmiechy. Związane jest to z nadejściem ciepłych dni, zwiększeniem aktywności fizycznej (trzeba zgubić kilogramy zdobyte w trakcie niezbyt srogiej zimy) oraz nadchodzącymi wydarzeniami w mieście. Ostatni czynnik umieściłem trochę na słowo honoru, gdyż zapewne nie każdemu przypadną do gustu zespoły na tegorocznych imprezach plenerowych (Pudelsi i Soyka – serio?), a niektórzy nie ruszą się tego dnia z domu. Niemniej, pomimo tego, że spod stacji PKP skradziono mi mój rower, ja również się uśmiecham i ładuję baterie promieniami słońca. Dlaczego? Ponieważ po raz kolejny w trakcie Dni Pruszkowa (30-31 maja) organizowany jest II Pruszkowski Festiwal Gier!

Tak, tak moi drodzy Tomasz Bartłomiejczuk, z Galaktyki Gier nie robi sobie urlopu i podczas plenerowej imprezy w naszym mieście i w ostatni weekend maja poprowadzi drugą edycję Festiwalu. Tak samo jak w ubiegłym roku festiwal będzie podzielony na dwie części. W pierwszej, jak pisze organizator na swojej stronie na Facebook’u

W namiocie w Parku Kościuszki każdy będzie mógł zagrać w jedną z kilkudziesięciu gier planszowych [oraz kultową karciankę „Magic: The Gathering” – przyp. E.C.], wziąć udział w turniejach planszówkowch oraz nauczyć się grać w gry bitewne. Będą konkursy i wiele innych atrakcji.

Natomiast w drugiej części, która swoją bazę będzie miała w Gimnazjum nr 4 na Ul. Hubala, zmierzą się ze sobą doświadczeni rywale i sprawdzą swoje umiejętności w systemach takich, jak Warhammer Fantasy Battle, Star Wars Armada (to chyba rozgrzewka przed nową częścią sagi!) czy wspominany wcześniej Magic.

Star Wars Armada – dla fanów Gwiezdnych Wojen i nie tylko, już 30-31 maja na Festiwalu!

Co więcej, podczas drugiej edycji Pruszkowskiego Festiwalu Gier odbędzie się także turniej szachowy. Fani królewskiej gry będą rozgrywali partie pod czujnym okiem Dariusza Gajewskiego – wytrawnego gracza szachowego i sędziego.

Królewska Gra pod okiem Dariusza Gajewskiego

Jesteście ciekawi, co jeszcze wydarzy się podczas II Pruszkowskiego Festiwalu Gier? Zapraszam do śledzenia wydarzenia II Pruszkowskiego Festiwalu Gier na Facebook’u!

11245352_815886681812762_310732439_n

II Pruszkowski Festiwal Gier nadchodzi! Edgar Czop Edgar CzopPolecaneWydarzenia,,,,,,,,,,
Na większości twarzy mieszkańców Pruszkowa powoli wkradają się uśmiechy. Związane jest to z nadejściem ciepłych dni, zwiększeniem aktywności fizycznej (trzeba zgubić kilogramy zdobyte w trakcie niezbyt srogiej zimy) oraz nadchodzącymi wydarzeniami w mieście. Ostatni czynnik umieściłem trochę na słowo honoru, gdyż zapewne nie każdemu przypadną do gustu zespoły na...
Na większości twarzy mieszkańców Pruszkowa powoli wkradają się uśmiechy. Związane jest to z nadejściem ciepłych dni, zwiększeniem aktywności fizycznej (trzeba zgubić kilogramy zdobyte w trakcie niezbyt srogiej zimy) oraz nadchodzącymi wydarzeniami w mieście. Ostatni czynnik umieściłem trochę na słowo honoru, gdyż zapewne nie każdemu przypadną do gustu zespoły na tegorocznych imprezach plenerowych (Pudelsi i Soyka – serio?), a niektórzy nie ruszą się tego dnia z domu. Niemniej, pomimo tego, że spod stacji PKP skradziono mi mój rower, ja również się uśmiecham i ładuję baterie promieniami słońca. Dlaczego? Ponieważ po raz kolejny <strong>w trakcie Dni Pruszkowa (30-31 maja)</strong> organizowany jest <strong>II</strong> <strong>Pruszkowski Festiwal Gier</strong>!Tak, tak moi drodzy <strong>Tomasz Bartłomiejczuk</strong>, z <strong>Galaktyki Gier</strong> nie robi sobie urlopu i podczas plenerowej imprezy w naszym mieście i w ostatni weekend maja poprowadzi drugą edycję Festiwalu. Tak samo jak w ubiegłym roku festiwal będzie podzielony na dwie części. <strong>W pierwszej</strong>, jak pisze organizator na swojej stronie na Facebook’u <blockquote>W namiocie w Parku Kościuszki każdy będzie mógł zagrać w jedną z kilkudziesięciu gier planszowych [oraz kultową karciankę <strong>„Magic: The Gathering”</strong> – przyp. E.C.], wziąć udział w turniejach planszówkowch oraz nauczyć się grać w gry bitewne. Będą konkursy i wiele innych atrakcji.</blockquote> <strong>Natomiast w drugiej części</strong>, która swoją bazę będzie miała w Gimnazjum nr 4 na Ul. Hubala, zmierzą się ze sobą doświadczeni rywale i sprawdzą swoje umiejętności w systemach takich, jak <strong>Warhammer Fantasy Battle, Star Wars Armada</strong> (to chyba rozgrzewka przed nową częścią sagi!) czy wspominany wcześniej Magic.Co więcej, podczas drugiej edycji Pruszkowskiego Festiwalu Gier odbędzie się także turniej szachowy. Fani królewskiej gry będą rozgrywali partie pod czujnym okiem <strong>Dariusza Gajewskiego</strong> – wytrawnego gracza szachowego i sędziego.Jesteście ciekawi, co jeszcze wydarzy się podczas II Pruszkowskiego Festiwalu Gier? Zapraszam do śledzenia <a href="https://www.facebook.com/events/1425450114425353/">wydarzenia II Pruszkowskiego Festiwalu Gier na Facebook’u!</a><a href="http://pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/05/11245352_815886681812762_310732439_n.jpg"><img class=" wp-image-5869 aligncenter" src="http://pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/05/11245352_815886681812762_310732439_n-212x300.jpg" alt="11245352_815886681812762_310732439_n" width="307" height="434" /></a>