Wielkanoc tuż tuż, dlatego podwarszawskie Centrum Janki już teraz wprowadza klientów w świąteczny nastrój.

Od 27 marca do 4 kwietnia na terenie galerii odbywa się wystawa gigantycznych pisanek wielkanocnych pomalowanych przez uczniów lokalnych szkół.

W piątek 27 marca od godziny 10.00 najmłodsi klienci Centrum Janki oraz dzieci z pięciu lokalnych przedszkoli i szkół (Szkoły Podstawowej im. Witolda Doroszewskiego w Nadarzynie, Szkoły Podstawowej nr 9 im. Marii Skłodowskiej Curii z Pruszkowa, Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach, Szkoły Podstawowej im. Cypriana Godebskiego w Raszynie oraz Przedszkola Niepublicznego „Gwiazdeczka” z Raszyna) mogli puścić wodze fantazji i udekorować jedną z pięciu pisanek o wymiarach 100 cm x 60 cm.

Efekty pracy małych artystów można podziwiać od 27 marca do 4 kwietnia podczas wystawy gigantycznych pisanek.

„Wielkanoc to czas radowania. Jestem przekonana, że świąteczna atmosfera zachęci każdego do udziału w naszej zabawie, a efekty pracy ucieszą oko klientów Centrum Janki” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Gigantyczne pisanki w Centrum Jankihttps://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/03/CJ-pisanki.jpghttps://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/03/CJ-pisanki.jpg Daria Mrozowicz AktualnościCHJanki,,
Wielkanoc tuż tuż, dlatego podwarszawskie Centrum Janki już teraz wprowadza klientów w świąteczny nastrój.Od 27 marca do 4 kwietnia na terenie galerii odbywa się wystawa gigantycznych pisanek wielkanocnych pomalowanych przez uczniów lokalnych szkół.W piątek 27 marca od godziny 10.00 najmłodsi klienci Centrum Janki oraz dzieci z pięciu lokalnych...
<strong>Wielkanoc tuż tuż, dlatego podwarszawskie Centrum Janki już teraz wprowadza klientów w świąteczny nastrój.</strong><strong> Od <span style="color: #ff0000;">27 marca do 4 kwietnia</span> na terenie galerii odbywa się wystawa gigantycznych pisanek wielkanocnych pomalowanych przez uczniów lokalnych szkół.</strong><strong>W piąte<span style="color: #000000;">k 27 marca od godziny 10.00</span> najmłodsi klienci Centrum Janki oraz dzieci z pięciu lokalnych przedszkoli i szkół</strong> (Szkoły Podstawowej im. Witolda Doroszewskiego w Nadarzynie, Szkoły Podstawowej nr 9 im. Marii Skłodowskiej Curii z Pruszkowa, Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach, Szkoły Podstawowej im. Cypriana Godebskiego w Raszynie oraz Przedszkola Niepublicznego "Gwiazdeczka" z Raszyna) mogli <strong>puścić wodze fantazji i udekorować jedną z pięciu pisanek o wymiarach 100 cm x 60 cm</strong>.Efekty pracy małych artystów można podziwiać <strong>od 27 marca do 4 kwietnia podczas wystawy gigantycznych pisanek</strong>.<em>„Wielkanoc to czas radowania. Jestem przekonana, że świąteczna atmosfera zachęci każdego do udziału w naszej zabawie, a efekty pracy ucieszą oko klientów Centrum Janki” – </em>mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.