Trwają letnie wyprzedaże w Centrum Janki! Odwiedź podwarszawską galerię i zapoluj na największe hity tego lata. Najgorętsze trendy sezonu dostępne są nawet z 70% rabatem!

Letnie wyprzedaże co roku przyciągają tłumy łowców okazji do centrów handlowych. Podobnie jest także w Centrum Janki, gdzie na miłośników zakupów czekają atrakcyjne zniżki na asortyment z kolekcji wiosenno-letniej. Sezonowe wyprzedaże dostępne są już m.in. w salonach:

  • Gino Rossi – do 50% rabatu na kolekcję wiosna-lato 2014;
  • GO Sport – do 50% rabatu na wybrany asortyment;
  • MEDICINE – do 70% rabatu na kolekcję wiosna-lato 2014;
  • Venezia – nawet 50% rabatu na cały asortyment;
  • OCHNIK – do 50% rabatu na kolekcję wiosna-lato 2014;
  • W.KRUK – do 50% rabatu na wybrany asortyment;
  • Wójcik – do 50% rabatu na wybrany asortyment;
  • YES – do 50% rabatu na wybrany asortyment.

„Łowcy promocji mogą szykować się na prawdziwy szał zakupów w Centrum Janki. Już teraz można wybrać się do nas na zakupy i za niewielkie pieniądze skompletować modną letnią garderobę. Zapraszam mieszkańców Warszawy i okolic na odkrywanie atrakcyjnych ofert promocyjnych przygotowanych przez naszych najemców” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Informacje o ofertach promocyjnych dostępne są na stronie internetowej www.chjanki.pl oraz profilu centrum na Facebooku.

Letnie wyprzedaże w Centrum Janki CH Janki CHJankiNadarzyn
Trwają letnie wyprzedaże w Centrum Janki! Odwiedź podwarszawską galerię i zapoluj na największe hity tego lata. Najgorętsze trendy sezonu dostępne są nawet z 70% rabatem!Letnie wyprzedaże co roku przyciągają tłumy łowców okazji do centrów handlowych. Podobnie jest także w Centrum Janki, gdzie na miłośników zakupów czekają atrakcyjne zniżki...
<b>Trwają letnie wyprzedaże w Centrum Janki! Odwiedź podwarszawską galerię i zapoluj na największe hity tego lata. Najgorętsze trendy sezonu dostępne są nawet z 70% rabatem! </b>Letnie wyprzedaże co roku przyciągają tłumy łowców okazji do centrów handlowych. Podobnie jest także w Centrum Janki, gdzie <b>na miłośników zakupów czekają atrakcyjne zniżki na asortyment z kolekcji wiosenno-letniej</b>. Sezonowe wyprzedaże dostępne są już m.in. w salonach: <ul> <li><b>Gino Rossi</b> – do 50% rabatu na kolekcję wiosna-lato 2014;</li> <li><b>GO Sport</b> – do 50% rabatu na wybrany asortyment;</li> <li><b>MEDICINE</b> – do 70% rabatu na kolekcję wiosna-lato 2014;</li> <li><b>Venezia</b> – nawet 50% rabatu na cały asortyment;</li> <li><b>OCHNIK </b>– do 50% rabatu na kolekcję wiosna-lato 2014;</li> <li><b>W.KRUK</b> – do 50% rabatu na wybrany asortyment;</li> <li><b>Wójcik</b> – do 50% rabatu na wybrany asortyment;</li> <li><b>YES</b> – do 50% rabatu na wybrany asortyment.</li> </ul> <i>„Łowcy promocji mogą szykować się na prawdziwy szał zakupów w Centrum Janki. <b>Już teraz można wybrać się do nas na zakupy i za niewielkie pieniądze skompletować modną letnią garderobę</b>. Zapraszam mieszkańców Warszawy i okolic na odkrywanie atrakcyjnych ofert promocyjnych przygotowanych przez naszych najemców” </i>– mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.<b>Informacje o ofertach promocyjnych</b> dostępne są na stronie internetowej <a href="http://www.chjanki.pl">www.chjanki.pl</a> oraz profilu centrum na Facebooku.