Wszystkie aktywne osoby z Pruszkowa i okolic zapraszamy na spotkanie z członkami Stowarzyszenia „Forum Pruszków” w ramach „Forum dla aktywnych”. Spotkanie będzie poświęcone w dużej mierze omówieniu naszych dwóch inicjatyw:

  • Organizacji Rajdu pieszo-rowerowego
  • Organizacji Śniadań w plenerze.

Głównym celem jest jednak integracja osób chcących działać społecznie w Pruszkowie. Dlatego oprócz osób zainteresowanych pomocą w organizacji i udziale w dwóch wspomnianych projektach, zapraszamy wszystkich chcących podzielić się z nami swoimi pomysłami i nawiązać współpracę. Dotyczy to zarówno przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie Pruszkowa i okolic oraz lokalnych przedsiębiorców, jak i osób prywatnych, niezrzeszonych, ale chętnych do działania na rzecz lokalnej społeczności.

Spotkanie odbędzie się 9 kwietnia (czwartek) o godz. 19.30 w siedzibie Pruszkowskiego Stowarzyszenia Rodzin Abstynenckich „Socjus”, w Pruszkowie przy ul. Kraszewskiego 18 (willa pod bocianem).

„Forum Pruszków” : kto, co i jak…

Jesteśmy grupą społeczników, którzy z pasją realizują swoje pomysły. Wykonujemy różne zawody, mamy różne talenty i zainteresowania, ale łączy nas chęć działania. Działamy już od ponad 6 lat jako Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków”. W naszym kręgu zainteresowań są m.in. historia Pruszkowa, film, muzyka, gry planszowe, rajdy piesze i rowerowe, gry miejskie, aktywne spędzanie wolnego czasu. Aktualnie realizujemy cykliczne imprezy tj. Pruszkowski Klub Filmowy, Kino w Pawilonie, Dziecięce Kino w Pawilonie, Pruszkowski Klub Planszówkowy, spotkania z prawnikiem. Jeżeli masz inne zainteresowania, inne pasje, którymi chcesz zarazić nas oraz mieszkańców naszego miasta to przyjdź na spotkanie! Wspólnie możemy więcej!

Data i miejsce spotkania:

  • Czas: 9. kwietnia (czwartek) godz. 19:30
  • Miejsce: Pruszkowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „Socjus”, ul. Kraszewskiego 18, Pruszków

Serdecznie zapraszamy!

„Forum dla aktywnych”http://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/04/logo_SFP.pnghttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/04/logo_SFP.png Daria Mrozowicz Aktualności,

Wszystkie aktywne osoby z Pruszkowa i okolic zapraszamy na spotkanie z członkami Stowarzyszenia „Forum Pruszków” w ramach „Forum dla aktywnych”. Spotkanie będzie poświęcone w dużej mierze omówieniu naszych dwóch inicjatyw:Organizacji Rajdu pieszo-rowerowego Organizacji Śniadań w plenerze.Głównym celem jest jednak integracja osób chcących działać społecznie w Pruszkowie. Dlatego oprócz osób zainteresowanych...
<p style="text-align: justify;">Wszystkie aktywne osoby z Pruszkowa i okolic zapraszamy na spotkanie z członkami Stowarzyszenia „Forum Pruszków” w ramach „Forum dla aktywnych”. Spotkanie będzie poświęcone w dużej mierze omówieniu naszych dwóch inicjatyw:</p><ul style="text-align: justify;"> <li>Organizacji Rajdu pieszo-rowerowego</li> <li>Organizacji Śniadań w plenerze.</li> </ul> <p style="text-align: justify;">Głównym celem jest jednak integracja osób chcących działać społecznie w Pruszkowie. Dlatego oprócz osób zainteresowanych pomocą w organizacji i udziale w dwóch wspomnianych projektach, zapraszamy wszystkich chcących podzielić się z nami swoimi pomysłami i nawiązać współpracę. Dotyczy to zarówno przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie Pruszkowa i okolic oraz lokalnych przedsiębiorców, jak i osób prywatnych, niezrzeszonych, ale chętnych do działania na rzecz lokalnej społeczności.</p> <p style="text-align: justify;">Spotkanie odbędzie się<span style="color: #ff0000;"> <strong>9 kwietnia (czwartek) o godz. 19.30 </strong></span>w siedzibie Pruszkowskiego Stowarzyszenia Rodzin Abstynenckich „Socjus”, w Pruszkowie przy ul. Kraszewskiego 18 (willa pod bocianem).</p> <p style="text-align: justify;"><strong>"Forum Pruszków" : kto, co i jak...</strong></p> <p style="text-align: justify;"><em>Jesteśmy grupą społeczników, którzy z pasją realizują swoje pomysły. Wykonujemy różne zawody, mamy różne talenty i zainteresowania, ale łączy nas chęć działania. Działamy już od ponad 6 lat jako Społeczne Stowarzyszenie „Forum Pruszków”. W naszym kręgu zainteresowań są m.in. historia Pruszkowa, film, muzyka, gry planszowe, rajdy piesze i rowerowe, gry miejskie, aktywne spędzanie wolnego czasu. Aktualnie realizujemy cykliczne imprezy tj. Pruszkowski Klub Filmowy, Kino w Pawilonie, Dziecięce Kino w Pawilonie, Pruszkowski Klub Planszówkowy, spotkania z prawnikiem. Jeżeli masz inne zainteresowania, inne pasje, którymi chcesz zarazić nas oraz mieszkańców naszego miasta to przyjdź na spotkanie! Wspólnie możemy więcej!</em></p> <p style="text-align: justify;"><strong>Data i miejsce spotkania:</strong></p><ul style="text-align: justify;"> <li>Czas: 9. kwietnia (czwartek) godz. 19:30</li> <li>Miejsce: Pruszkowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „Socjus”, ul. Kraszewskiego 18, Pruszków</li> </ul> <p style="text-align: justify;"><strong>Serdecznie zapraszamy!</strong></p> <p style="text-align: justify;"></p>