Centrum Janki przyłącza się do akcji społecznej wspierającej polskie jabłka. W weekend 16-17 sierpnia na terenie podwarszawskiej galerii hostessy będą rozdawać klientom polskie jabłka, promując tym samym rodzime owoce.

Zaplanowane wydarzenie zorganizowano w ramach ogólnopolskiej akcji społecznej, której celem jest wspieranie polskiego sadownictwa po wprowadzeniu embarga na polskie owoce. Każdy, kto w dniach 16-17 sierpnia odwiedzi Centrum Janki otrzyma w prezencie pyszne polskie jabłko.

„Centrum Janki chętnie wspiera inicjatywy, które są ważne społecznie. Tak stało się również tym razem. Postanowiliśmy zorganizować akcję promującą polskie jabłka oraz wspierającą rodzimych sadowników. Zapraszam wszystkich klientów do Janek po smaczny upominek” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Akcja „Owoc NIEzakazany!” to inicjatywa Polskiej Rady Centrów Handlowych, wpisująca się w kampanię zapoczątkowaną przez redakcję „Pulsu Biznesu”. Inicjatywa organizowana była w Centrum Janki także w ostatni weekend – 9 i 10 sierpnia.

Centrum Janki wspiera polskie jabłkahttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/08/z10576709QPolska-jest-najwiekszym-eksporterem-jablek-na-swie.jpghttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/08/z10576709QPolska-jest-najwiekszym-eksporterem-jablek-na-swie-300x300.jpg CH Janki AktualnościCHJankiWydarzenia,
Centrum Janki przyłącza się do akcji społecznej wspierającej polskie jabłka. W weekend 16-17 sierpnia na terenie podwarszawskiej galerii hostessy będą rozdawać klientom polskie jabłka, promując tym samym rodzime owoce.Zaplanowane wydarzenie zorganizowano w ramach ogólnopolskiej akcji społecznej, której celem jest wspieranie polskiego sadownictwa po wprowadzeniu embarga na polskie owoce. Każdy,...
<strong>Centrum Janki przyłącza się do akcji społecznej wspierającej polskie jabłka. W weekend 16-17 sierpnia na terenie podwarszawskiej galerii hostessy będą rozdawać klientom polskie jabłka, promując tym samym rodzime owoce.</strong>Zaplanowane wydarzenie zorganizowano w ramach ogólnopolskiej akcji społecznej, której celem jest wspieranie polskiego sadownictwa po wprowadzeniu embarga na polskie owoce. Każdy, kto w dniach <strong>16-17 sierpnia</strong> odwiedzi Centrum Janki <strong>otrzyma w prezencie pyszne polskie jabłko</strong>.<em>„Centrum Janki<strong> chętnie wspiera inicjatywy, które są ważne społecznie</strong>. Tak stało się również tym razem. Postanowiliśmy zorganizować akcję promującą polskie jabłka oraz wspierającą rodzimych sadowników. <strong>Zapraszam wszystkich klientów do Janek po smaczny upominek</strong></em>” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.Akcja „Owoc NIEzakazany!” to inicjatywa Polskiej Rady Centrów Handlowych, wpisująca się w kampanię zapoczątkowaną przez redakcję „Pulsu Biznesu”. <strong>Inicjatywa organizowana była w Centrum Janki także w ostatni weekend – 9 i 10 sierpnia</strong>.