Nadszedł czas na zaprezentowanie wyników naszego nowego, filmowego projektu, który udało nam się zrealizować w czasie tegorocznych Dni Pruszkowa!

PruszkówMovie to projekt, którego celem jest ukazanie mocnych i słabych stron naszego miasta poprzez opinie samych mieszkańców. O Pruszkowie, o swojej małej ojczyźnie mówili dla nas bardzo różni ludzie: młodzi i trochę starsi, blondynki, bruneci… Opinie były bardzo zróżnicowane, ale dzięki temu będziecie to oglądać z zaciekawieniem!

Co podoba się Pruszkowianom, co chcieliby zmienić, co lubią, a czego nie – odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w naszych filmikach!


 

Wy też chcecie się wypowiedzieć? Zapraszamy do kolejnych projektów, które będziemy realizować w okresie wakacji! Będziecie informowani na bieżąco. Do zobaczenia przed kamerą!

PruszkówMoviehttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/06/Zrzut-ekranu-2014-06-12-o-11.33.12.pnghttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/06/Zrzut-ekranu-2014-06-12-o-11.33.12-300x300.png Paulina Położyńska Adam OsuchPaulina PołożyńskaPiotr TomaszewskiPiotr ŁuczyńskiPolecanePruszkówRafał KrólStyl życia,,,,
Nadszedł czas na zaprezentowanie wyników naszego nowego, filmowego projektu, który udało nam się zrealizować w czasie tegorocznych Dni Pruszkowa!PruszkówMovie to projekt, którego celem jest ukazanie mocnych i słabych stron naszego miasta poprzez opinie samych mieszkańców. O Pruszkowie, o swojej małej ojczyźnie mówili dla nas bardzo różni ludzie: młodzi i...
<span style="color: #000000;">Nadszedł czas na zaprezentowanie wyników naszego nowego, filmowego projektu, który udało nam się zrealizować w czasie tegorocznych Dni Pruszkowa!</span><strong><span style="color: #808080;">Pruszków</span><span style="color: #3366ff;">Movie</span></strong> <span style="color: #000000;">to projekt, którego celem jest ukazanie mocnych i słabych stron naszego miasta poprzez opinie samych mieszkańców. O Pruszkowie, o swojej małej ojczyźnie mówili dla nas bardzo różni ludzie: młodzi i trochę starsi, blondynki, bruneci… Opinie były bardzo zróżnicowane, ale dzięki temu będziecie to oglądać z zaciekawieniem!</span><span style="color: #000000;">Co podoba się Pruszkowianom, co chcieliby zmienić, co lubią, a czego nie – odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w naszych filmikach!</span><iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/cPxaN-y9N1w" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>  <span style="color: #000000;">Wy też chcecie się wypowiedzieć? Zapraszamy do kolejnych projektów, które będziemy realizować w okresie wakacji! Będziecie informowani na bieżąco. Do zobaczenia przed kamerą!</span>