Gimnazjaliści i licealiści z Pruszkowa zapraszają na swoje pokazy teatralne w najbliższą niedzielę i poniedziałek, 23 i 24 lipca do sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury.

Po raz trzeci pruszkowska młodzież uczestniczy w ogólnopolskim programie „Lato w teatrze” i przez dwa tygodnie eksploruje temat swojskości i obcości. Dla uczestników najważniejsze są ich osobiste refleksje i zespołowe eksperymenty teatralne wykonywane podczas warsztatów. Grupa chce też podzielić się efektami swojej pracy z szeroką publicznością.

Przedstawienie zbudowane będzie ze scen teatralnych, improwizacji ruchowych i muzycznych. Młodzież pracuje nad scenariuszem do ostatniej chwili, dlatego widzowie powinni przygotować się na wiele niespodzianek!

Spektakl prezentowany będzie dwukrotnie (24 i 25 lipca) w sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury przy ul. Hubala 5 w Pruszkowie. Wstęp wolny!

Terminy i godziny spektakli:
23 lipca (niedziela) – godz.15.00
24 lipca (poniedziałek) – godz.18.00

Projekt „Swój? Obcy? Teatralny Teren Badań” realizowany jest przez Fundację Wspierania Edukacji i Rozwoju „Innowatorium” w ramach programu „Lato w teatrze” Instytutu Teatralnego finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Szczegóły projektu na stronie internetowej: www.innowatorium.org (zakładka Projekty)

0001

Co o swojskości i obcości sądzi pruszkowska młodzież? – pokazy finałowe warsztatów teatralnych „Swój? Obcy?”http://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2017/07/0001-724x1024.jpghttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2017/07/0001-300x300.jpg admin KulturaPolecaneWydarzenia
Gimnazjaliści i licealiści z Pruszkowa zapraszają na swoje pokazy teatralne w najbliższą niedzielę i poniedziałek, 23 i 24 lipca do sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury.Po raz trzeci pruszkowska młodzież uczestniczy w ogólnopolskim programie „Lato w teatrze” i przez dwa tygodnie eksploruje temat swojskości i obcości. Dla uczestników najważniejsze są...
Gimnazjaliści i licealiści z Pruszkowa zapraszają na swoje pokazy teatralne w najbliższą niedzielę i poniedziałek, 23 i 24 lipca do sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury.Po raz trzeci pruszkowska młodzież uczestniczy w ogólnopolskim programie „Lato w teatrze” i przez dwa tygodnie eksploruje temat swojskości i obcości. Dla uczestników najważniejsze są ich osobiste refleksje i zespołowe eksperymenty teatralne wykonywane podczas warsztatów. Grupa chce też podzielić się efektami swojej pracy z szeroką publicznością.Przedstawienie zbudowane będzie ze scen teatralnych, improwizacji ruchowych i muzycznych. Młodzież pracuje nad scenariuszem do ostatniej chwili, dlatego widzowie powinni przygotować się na wiele niespodzianek!Spektakl prezentowany będzie dwukrotnie (24 i 25 lipca) w sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury przy ul. Hubala 5 w Pruszkowie. Wstęp wolny!Terminy i godziny spektakli: 23 lipca (niedziela) – godz.15.00 24 lipca (poniedziałek) – godz.18.00Projekt „Swój? Obcy? Teatralny Teren Badań” realizowany jest przez Fundację Wspierania Edukacji i Rozwoju „Innowatorium” w ramach programu „Lato w teatrze” Instytutu Teatralnego finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.Szczegóły projektu na stronie internetowej: <a href="http://www.innowatorium.org/" data-saferedirecturl="https://www.google.com/url?hl=pl&q=http://www.innowatorium.org/&source=gmail&ust=1500621399987000&usg=AFQjCNEWcVM1av3tUUYDMiuZ8YFKxqqCug">www.innowatorium.org</a> (zakładka Projekty)<a href="http://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2017/07/0001.jpg"><img class="aligncenter size-large wp-image-8087" src="http://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2017/07/0001-724x1024.jpg" alt="0001" width="724" height="1024" /></a>