Klub rodzica MistrzuFCzy czujesz się uwikłana / uwikłany w kłótnie, spory, dokuczanie, zazdrość czy bójki pomiędzy Twoimi dziećmi? Czy zamiast atmosfery wzajemnego wsparcia, szacunku, zaufania, porozumiewania się w Twoim domu panuje chaos, gniew, obrażanie, nagłe wybuchy utraty cierpliwości, krzyk, wymuszanie i agresja? Może jesteś na etapie startu w procesie budowania swojego azylu, jakim jest rodzina i wierzysz, że dobre przygotowanie pomaga uniknąć wielu niepotrzebnych sytuacji?

Mamy nadzieję, że nadal wierzysz w możliwość powstania harmonijnej rodziny, bądź jesteś gotowa / gotów na przygotowanie się i wzbogacanie swojej wiedzy w tym zakresie. Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy Cię na swobodne spotkania Klubu Rodzica MistrzuF. Klub powstaje żebyś w bezpiecznej, przyjaznej atmosferze, w grupie podobnych sobie, pod okiem specjalisty mogła / mógł omówić swoje rodzicielskie zmagania i sukcesy. Wszystko po to, aby pomóc Ci znaleźć sposoby na zaistnienie pozytywnych zmian w Twoim domu oraz celebrowanie sukcesów. Klub powstaje, ponieważ wierzymy, że codzienne drobne sprawy i zachowania układają się w ogromną całość. To one determinują komfort bycia w rodzinie dziś oraz idąc dalej, jakość całego życia. A może ono być po prostu fajną przygodą :) Zapraszamy, wygospodaruj czas, aby odnaleźć w sobie siłę, nadzieję, determinację oraz dostać narzędzia do odzyskania radości z posiadania rodziny. Bądź z nami w poniedziałek 12.10.2015 o godzinie 19:30.

Spotkaniu będzie towarzyszyła psycholog, psychoterapeutka, specjalista terapii środowiskowej oraz mama trójki dzieci – Pani Justyna Britmann. Pani Justyna na co dzień pracuje z dziećmi i ich rodzicami w kilku poradniach psychologicznych oraz w prywatnej praktyce. Twierdzi, że dzięki świadomym zachowaniom rodziców zdecydowanie można by uniknąć niektórych przypadków w przyszłości, kiedy w jej gabinecie pojawia się nowy, młody pacjent. Gyby przytrafiło się, że nie będziecie mieć sytuacji do omawiania, to my będziemy zawsze przygotowani na przedyskutowanie któregoś istotnego obszaru z perspektywy rozwoju, „wychowania” dzieci :) Czyli zawsze będziemy szli w kierunku wspanialszej rodziny.

Spotkamy się 12.10.2015 w kawiarni Pawilon przy ul. Wojska Polskiego 52 w godzinach 19:30-21:30.
Wstęp wolny – pierwsze 3 spotkania. 12.10.15 odbędzie się 2 spotkanie.

Klub rodzicahttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/10/klub-mistrzuf-1024x768.pnghttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/10/klub-mistrzuf-300x300.png Michał Zwierz Michał Zwierz,,,,,
Czy czujesz się uwikłana / uwikłany w kłótnie, spory, dokuczanie, zazdrość czy bójki pomiędzy Twoimi dziećmi? Czy zamiast atmosfery wzajemnego wsparcia, szacunku, zaufania, porozumiewania się w Twoim domu panuje chaos, gniew, obrażanie, nagłe wybuchy utraty cierpliwości, krzyk, wymuszanie i agresja? Może jesteś na etapie startu w procesie budowania swojego...
<a href="https://www.facebook.com/events/1201422093217114/"><img class="alignleft size-full wp-image-6308" src="http://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/10/klub-mistrzuf.png" alt="Klub rodzica MistrzuF" width="1024" height="768" /></a>Czy czujesz się uwikłana / uwikłany w kłótnie, spory, dokuczanie, zazdrość czy bójki pomiędzy Twoimi dziećmi? Czy zamiast atmosfery wzajemnego wsparcia, szacunku, zaufania, porozumiewania się w Twoim domu panuje chaos, gniew, obrażanie, nagłe wybuchy utraty cierpliwości, krzyk, wymuszanie i agresja? Może jesteś na etapie startu w procesie budowania swojego azylu, jakim jest rodzina i wierzysz, że dobre przygotowanie pomaga uniknąć wielu niepotrzebnych sytuacji?Mamy nadzieję, że nadal wierzysz w możliwość powstania harmonijnej rodziny, bądź jesteś gotowa / gotów na przygotowanie się i wzbogacanie swojej wiedzy w tym zakresie. Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy Cię na swobodne spotkania Klubu Rodzica MistrzuF. Klub powstaje żebyś w bezpiecznej, przyjaznej atmosferze, w grupie podobnych sobie, pod okiem specjalisty mogła / mógł omówić swoje rodzicielskie zmagania i sukcesy. Wszystko po to, aby pomóc Ci znaleźć sposoby na zaistnienie pozytywnych zmian w Twoim domu oraz celebrowanie sukcesów. Klub powstaje, ponieważ wierzymy, że codzienne drobne sprawy i zachowania układają się w ogromną całość. To one determinują komfort bycia w rodzinie dziś oraz idąc dalej, jakość całego życia. A może ono być po prostu fajną przygodą :) Zapraszamy, wygospodaruj czas, aby odnaleźć w sobie siłę, nadzieję, determinację oraz dostać narzędzia do odzyskania radości z posiadania rodziny. Bądź z nami w <strong>poniedziałek 12.10.2015 o godzinie 19:30</strong>.Spotkaniu będzie towarzyszyła psycholog, psychoterapeutka, specjalista terapii środowiskowej oraz mama trójki dzieci - Pani <strong>Justyna Britmann</strong>. Pani Justyna na co dzień pracuje z dziećmi i ich rodzicami w kilku poradniach psychologicznych oraz w prywatnej praktyce. Twierdzi, że dzięki świadomym zachowaniom rodziców zdecydowanie można by uniknąć niektórych przypadków w przyszłości, kiedy w jej gabinecie pojawia się nowy, młody pacjent. Gyby przytrafiło się, że nie będziecie mieć sytuacji do omawiania, to my będziemy zawsze przygotowani na przedyskutowanie któregoś istotnego obszaru z perspektywy rozwoju, "wychowania" dzieci :) Czyli zawsze będziemy szli w kierunku wspanialszej rodziny.Spotkamy się 12.10.2015 w kawiarni Pawilon przy ul. Wojska Polskiego 52 w godzinach 19:30-21:30. <strong>Wstęp wolny</strong> - pierwsze 3 spotkania. 12.10.15 odbędzie się 2 spotkanie.