Długo zastanawialiśmy się czy warto tworzyć kolejne pruszkowskie forum internetowe. Na terenie naszego powiatu działa już kilka takich serwisów, cieszą się one dużą popularnością, są kopalnią wiedzy na temat miasta i mieszkańców ale poza licznymi zaletami jest też kilka wad.  Zdecydowaliśmy więc założyć własne forum, głównie po to aby mieszkańcy mogli dzielić się swoimi pomysłami, tworzyć nowe inicjatywy, część z tematów o których piszemy na portalu chcemy też poruszać na forum.  Naszym zdaniem dużą zaletą będzie stworzenie działów lokalnych – osiedla i gminy wchodzące w skład powiatu.

LINK DO FORUM 

Serdecznie zapraszamy do tworzenia nowych działów, zadawania pytać i aktywności na forum. Dla nas oraz autorów piszących na portalu będzie to studia inspiracji  do pisania nowych tematów i poruszania nowych problemów.

Forum jest jeszcze w fazie testów – prosimy o zgłaszanie wszelkich problemów.

Forum Pruszków Mówihttps://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/04/Zrzut-ekranu-2014-04-27-o-02.04.25-1024x822.pnghttps://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/04/Zrzut-ekranu-2014-04-27-o-02.04.25-300x300.png admin BrwinówMiastoMichałowiceNadarzynPiastówPiotr ŁuczyńskiPolecanePruszkówRaszyntechnologie,,,,,,
Długo zastanawialiśmy się czy warto tworzyć kolejne pruszkowskie forum internetowe. Na terenie naszego powiatu działa już kilka takich serwisów, cieszą się one dużą popularnością, są kopalnią wiedzy na temat miasta i mieszkańców ale poza licznymi zaletami jest też kilka wad.  Zdecydowaliśmy więc założyć własne forum, głównie po to aby...
Długo zastanawialiśmy się czy warto tworzyć kolejne pruszkowskie<a href="http://forum.pruszkowmowi.pl"> forum internetowe</a>. Na terenie naszego powiatu działa już kilka takich serwisów, cieszą się one dużą popularnością, są kopalnią wiedzy na temat miasta i mieszkańców ale poza licznymi zaletami jest też kilka wad.  Zdecydowaliśmy więc założyć własne forum, głównie po to aby mieszkańcy mogli dzielić się swoimi pomysłami, tworzyć nowe inicjatywy, część z tematów o których piszemy na portalu chcemy też poruszać na forum.  Naszym zdaniem dużą zaletą będzie stworzenie działów lokalnych - osiedla i gminy wchodzące w skład powiatu. <p style="text-align: center;"><a href="http://forum.pruszkowmowi.pl"><strong>LINK DO FORUM </strong></a></p> Serdecznie zapraszamy do tworzenia nowych działów, zadawania pytać i aktywności na forum. Dla nas oraz autorów piszących na portalu będzie to studia inspiracji  do pisania nowych tematów i poruszania nowych problemów.<a href="http://forum.pruszkowmowi.pl">Forum</a> jest jeszcze w fazie testów - prosimy o zgłaszanie wszelkich problemów.