W ostatni czwartek 26/11, w sali Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowsza spotkali się  pruszkowscy przedsiębiorcy aby posłuchać i porozmawiać na temat  form wsparcia rozwoju firm w perspektywie finansowej 2014-2020.

Największym zainteresowaniem cieszyły się tematy zwiane z wykorzystaniem pomocy de minimis jako sposobu na pozyskanie nowej wiedzy lub usług w bezpłatnej formie.

Jak działa ten mechanizm? Otóż każdy przedsiębiorca działający w Polsce posiada do swojej dyspozycji 200 tyś Euro. Nie jest to kwota dostępna w formie gotówkowej lub bezgotówkowej ale jest to kwota za którą można nabyć takie usługi jak: szkolenie, badanie patentowe, zwolnienie z podatku od nieruchomości i inne. W obecnej perspektywie finansowej pakiet tak finansowanych będzie jeszcze większy.

Jak najefektywniej wykorzystać nadchodzący okres finansowania UE oraz z jakie usługi dobrać dla swojej firmy, wiedzę o tym będzie można uzyskać korzystając z usług Inkubatora Przedsiębiorczości UP Starter, który w miniony czwartek zaingerował swoje istnienie. Przy wsparciu Prezydenta Miasta Pruszkowa oraz rządowej agencji PARP powstaje w naszym mieście miejsce do inkubowania nowych pomysłów biznesowych, oraz rozwoju istniejących firm.

Inkubator Up Starter planuje organizację podobnych spotkań raz na kwartał, wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem informacji prosimy o zgłoszenie na adres marcin.drygas@upstarter.org.pl oraz polubienie naszego FB;UPStarter.

fot. Piotr Tomaszewski

Pruszkowski Inkubator Przedsiębiorczości? To było owocne spotkanie biznesowehttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/11/DSC_1482-1024x683.jpghttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/11/DSC_1482-300x300.jpg admin AktualnościPruszkówtechnologieWydarzenia,,,,
W ostatni czwartek 26/11, w sali Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowsza spotkali się  pruszkowscy przedsiębiorcy aby posłuchać i porozmawiać na temat  form wsparcia rozwoju firm w perspektywie finansowej 2014-2020. Największym zainteresowaniem cieszyły się tematy zwiane z wykorzystaniem pomocy de minimis jako sposobu na pozyskanie nowej wiedzy lub usług w bezpłatnej formie. Jak...
<p class="p1" style="text-align: justify;"><span class="s1" style="line-height: 1.5;">W ostatni czwartek 26/11, w sali Muzeu</span><span class="s1" style="line-height: 1.5;">m Starożytnego Hutnictwa Mazowsza spotkali się  pruszkowscy przedsiębiorcy aby posłuchać i porozmawiać na temat  form wsparcia rozwoju firm w perspektywie finansowej 2014-2020.</span></p> <p class="p1" style="text-align: justify;"><span class="s1">Największym zainteresowaniem cieszyły się tematy zwiane z wykorzystaniem pomocy de minimis jako sposobu na pozyskanie nowej wiedzy lub usług w bezpłatnej formie.</span></p> <p class="p1" style="text-align: justify;"><span class="s1">Jak działa ten mechanizm? Otóż każdy przedsiębiorca działający w Polsce posiada do swojej dyspozycji 200 tyś Euro. Nie jest to kwota dostępna w formie gotówkowej lub bezgotówkowej ale jest to kwota za którą można nabyć takie usługi jak: szkolenie, badanie patentowe, zwolnienie z podatku od nieruchomości i inne. W obecnej perspektywie finansowej pakiet tak finansowanych będzie jeszcze większy.</span></p> <iframe src="https://www.youtube.com/embed/QMxkmTqLeIg" width="853" height="480" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe> <p class="p1" style="text-align: justify;"><span class="s1">Jak najefektywniej wykorzystać nadchodzący okres finansowania UE oraz z jakie usługi dobrać dla swojej firmy, wiedzę o tym będzie można uzyskać korzystając z usług Inkubatora Przedsiębiorczości UP Starter, który w miniony czwartek zaingerował swoje istnienie. Przy wsparciu Prezydenta Miasta Pruszkowa oraz rządowej agencji PARP powstaje w naszym mieście miejsce do inkubowania nowych pomysłów biznesowych, oraz rozwoju istniejących firm.</span></p> <p class="p1" style="text-align: justify;"><span class="s1">Inkubator Up Starter planuje organizację podobnych spotkań raz na kwartał, wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem informacji prosimy o zgłoszenie na adres <a href="mailto:marcin.drygas@upstarter.org.pl"><span class="s2">marcin.drygas@upstarter.org.pl</span></a> oraz polubienie naszego FB;UPStarter.</span></p>fot. Piotr Tomaszewski