Już w za kilka dni udamy się do urn wyborczych oddać swój głos na wybranego przez siebie kandydata.
Podczas kampanii wyborczej udało nam się uchwycić dwój kandydatów, którzy odwiedzili nasze miasto.
Poniżej znajdziecie skromną fotorelację.

fot. Piotr Tomaszewski

Kampania prezydencka w Pruszkowiehttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/05/DSC_1408-1024x678.jpghttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/05/DSC_1408-300x300.jpg admin AktualnościLokalneMiastoPiotr Tomaszewski,
Już w za kilka dni udamy się do urn wyborczych oddać swój głos na wybranego przez siebie kandydata. Podczas kampanii wyborczej udało nam się uchwycić dwój kandydatów, którzy odwiedzili nasze miasto. Poniżej znajdziecie skromną fotorelację.fot. Piotr Tomaszewski
<p style="text-align: center;">Już w za kilka dni udamy się do urn wyborczych oddać swój głos na wybranego przez siebie kandydata. Podczas kampanii wyborczej udało nam się uchwycić dwój kandydatów, którzy odwiedzili nasze miasto. Poniżej znajdziecie skromną fotorelację.</p>fot. Piotr Tomaszewski