Wakacje oficjalnie rozpoczęte!

Nadszedł czas, w którym wreszcie możemy lekko odetchnąć i trochę zwolnić, choć na chwilę. W naszym mieście w okresie wakacji znajdziemy o wiele mniej rozrywek niż w ciągu całego roku, ale i na te pojedyncze warto zawitać!

5 lipca w Parku Kościuszki na scenie letniej „Pałacyku” odbędzie się „Lipcowy koncert do północy”. O godzinie 19 wystąpi Paweł Wakarecy, o 20 – Mateusz Ziółko, a o 22 – Peter Francis & The Jabez Family London Gospel Choir z zespołem instrumentalnym.
Sądząc po wcześniejszych koncertach tego rodzaju – będą tłumy, a więc starajcie się jak najszybciej zagrzać miejsce dla siebie i przyjaciół!

Kino letnie wraca do swojej dawnej lokalizacji – przed Urząd Stanu Cywilnego w Pruszkowie. W każdą wakacyjną niedzielę będziemy mieli okazję zapoznać się z następującym repertuarem:

6.07 – „Gorący Towar”
13.07 – „Wyścig z czasem”
20.07 – „Niemożliwe”
27.07 – „Wolverine”
3.08 – „Kod Nieśmiertelności”
10.08 – „Niezniszczalni 2”
17.08 – „Diabeł ubiera się u Prady”
24.08 – „Gran Torino”
31.08 – Film niespodzianka  à  Początek każdego filmu o godzinie 21.30!

Już niedługo znajdziecie u nas na stronie krótkie opisy i recenzje prezentowanych filmów!

 

Wakacje to przede wszystkim czas zabawy dla tych najmłodszych, dlatego też kilka placówek z Pruszkowa organizuje półkolonie: Młodzieżowy Dom Kultury (MDK), Miejski Ośrodek Kultury (MOK), a także Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego. Najciekawszą ofertą wydaję się być oferta muzeum, które już siódmy raz organizuje Warsztaty historyczno-artystyczne – w tym roku tematem przewodnim będzie XIV wiek Peter Francis & The Jabez Family London Gospel Choir z zespołem instrumentalnym – czasy króla Kazimierza Wielkiego.

Zawsze najbardziej zachęcam do szukania sobie rozrywki w naszym mieście Pruszkowie, jednakże w okresie wakacyjnym polecam zapoznać się z bogatą ofertą kulturalną w stolicy! Już niebawem na portalu www.pruszkowmowi.pl i w lokalnej prasie drukowanej – w „Głosie Pruszkowa” ukaże się kalendarium z najciekawszymi wakacyjnymi wydarzeniami w Warszawie i okolicach. Zapraszam!

KALENDARIUM KULTURALNE – WAKACJE!http://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/06/GRAFIKA-KALENDARTIUM-KULTURALNE.jpghttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/06/GRAFIKA-KALENDARTIUM-KULTURALNE-300x300.jpg Paulina Położyńska AktualnościPaulina Położyńska,,,,,,,
Wakacje oficjalnie rozpoczęte!Nadszedł czas, w którym wreszcie możemy lekko odetchnąć i trochę zwolnić, choć na chwilę. W naszym mieście w okresie wakacji znajdziemy o wiele mniej rozrywek niż w ciągu całego roku, ale i na te pojedyncze warto zawitać!5 lipca w Parku Kościuszki na scenie letniej „Pałacyku” odbędzie się...
<strong>Wakacje oficjalnie rozpoczęte!</strong>Nadszedł czas, w którym wreszcie możemy lekko odetchnąć i trochę zwolnić, choć na chwilę. W naszym mieście w okresie wakacji znajdziemy o wiele mniej rozrywek niż w ciągu całego roku, ale i na te pojedyncze warto zawitać!<b>5 lipca</b> w Parku Kościuszki na scenie letniej „Pałacyku” odbędzie się „Lipcowy koncert do północy”. O godzinie 19 wystąpi Paweł Wakarecy, o 20 - Mateusz Ziółko, a o 22 - Peter Francis & The Jabez Family London Gospel Choir z zespołem instrumentalnym. Sądząc po wcześniejszych koncertach tego rodzaju – będą tłumy, a więc starajcie się jak najszybciej zagrzać miejsce dla siebie i przyjaciół!Kino letnie wraca do swojej dawnej lokalizacji – przed Urząd Stanu Cywilnego w Pruszkowie. W każdą wakacyjną niedzielę będziemy mieli okazję zapoznać się z następującym repertuarem:6.07 – „Gorący Towar” 13.07 – „Wyścig z czasem” 20.07 – „Niemożliwe” 27.07 – „Wolverine” 3.08 – „Kod Nieśmiertelności” 10.08 – „Niezniszczalni 2” 17.08 – „Diabeł ubiera się u Prady” 24.08 – „Gran Torino” 31.08 – Film niespodzianka  à  Początek każdego filmu o godzinie 21.30!<strong>Już niedługo znajdziecie u nas na stronie krótkie opisy i recenzje prezentowanych filmów!</strong> Wakacje to przede wszystkim czas zabawy dla tych najmłodszych, dlatego też kilka placówek z Pruszkowa organizuje półkolonie: Młodzieżowy Dom Kultury (MDK), Miejski Ośrodek Kultury (MOK), a także Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego. Najciekawszą ofertą wydaję się być oferta muzeum, które już siódmy raz organizuje Warsztaty historyczno-artystyczne – w tym roku tematem przewodnim będzie XIV wiek Peter Francis & The Jabez Family London Gospel Choir z zespołem instrumentalnym - czasy króla Kazimierza Wielkiego.Zawsze najbardziej zachęcam do szukania sobie rozrywki w naszym mieście Pruszkowie, jednakże w okresie wakacyjnym polecam zapoznać się z bogatą ofertą kulturalną w stolicy! Już niebawem na portalu <a href="http://www.pruszkowmowi.pl">www.pruszkowmowi.pl</a> i w lokalnej prasie drukowanej - w "Głosie Pruszkowa" ukaże się kalendarium z najciekawszymi wakacyjnymi wydarzeniami w Warszawie i okolicach. <strong>Zapraszam!</strong>