Już jest! Przedstawiamy cały program Konwentu Brwikon

Nie mogliście się doczekać? My również! III edycja Brwikonu to znowu mnóstwo atrakcji przygotowanych specjalnie dla fanów fantastyki. Co czeka nas w tym roku?

Przede wszystkim mnóstwo ciekawych prelekcji, ekscytujących konkursów i turniejów, spotkań z wybitnymi pisarzami, pokazów czy wystaw. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak stworzyć komiks, sprawdzić swoją wiedzę z zakresu science-fiction, nauczyć się malować figurki, odwiedzić salę LEGO, zagrać w gry planszowe  oraz mieć możliwość wygrania wspaniałych nagród, to tak, Brwikon to miejsce właśnie dla Was!

To już III edycja naszego Konwentu. W tym roku tematem przewodnim imprezy jest cyberpunk, dlatego nie zabraknie wielu nowych atrakcji. Czeka na Was m.in. Sala Robotów przygotowana przez ekipę „Roboty i spółka” z interaktywnymi stanowiskami, walki sumo w strojach robotów czy wielka ściana wspinaczkowa.

Miłośników literatury fantastycznej zapraszamy gorąco do odwiedzenia nas choćby ze względu na blok literacki. Będziecie mogli spotkać się z pisarzami Andrzejem Pilipiukiem, Tomaszem Kołodziejczakiem czy Michałem Gołkowskim – autor gorącego debiutu „Ołowiany Świt”  będzie u nas promował swoją nową książkę „Drugi Brzeg”, a także opowie o prozie życia stalkera z Zony. Brwikon to także okazja, żeby porozmawiać z Jerzym Rzymowskim, redaktorem naczelnym „Nowej Fantastyki”.

Mazowiecka Drużyna Wojów „Weles”, jak zwykle, zadba o to, żebyście nie nudzili się w specjalnie przygotowanej Wiosce Słowian i Wikingów. Pokazy walk, zabawy plebejskie czy turniej łuczniczy to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. W szczególności zapraszamy na warsztaty rzemieślnicze do wioskowego kowala, kolcużnika i rogownika.

Podczas Konwentu dowiemy się również, kto zwyciężył w walce o „Dębowe pióro”. Spośród ponad 70 prac (szaleństwo!) jakie napłynęły na nasz konkurs literacki, wskażemy trzy najlepsze, a podczas wielkiego finału wyłonimy zwycięzcę. Ale wcześniej będziecie mieli możliwość wygrać nagrody w wielkiej Loterii Rebela czy zrobić sobie niecodzienny makijaż przy stoisku „Make Up Magic”.

Szczegółowy opis tego, co będzie działo się podczas Konwentu znajdziecie oczywiście na naszej stronie internetowej: www.brwikon.pl.

Widzimy się w weekend 30 V – 1 VI w Brwinowie pod Warszawą!

http://www.brwikon.pl/program/program-2014/ bezpośredni link do programu

PLATAK_BRWIKON_2014_średni_ RGB

Sala robotów, walki sumo i ściana wspinaczkowa – program konwentu Brwikonhttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/05/BRWIKON_2014_Logo_ver3_duża-e1400173862390.jpghttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/05/BRWIKON_2014_Logo_ver3_duża-e1400173862390-150x150.jpg Piotr Łuczyński BrwinówPiotr ŁuczyńskiPolecaneWydarzenia,,,,
Już jest! Przedstawiamy cały program Konwentu BrwikonNie mogliście się doczekać? My również! III edycja Brwikonu to znowu mnóstwo atrakcji przygotowanych specjalnie dla fanów fantastyki. Co czeka nas w tym roku?Przede wszystkim mnóstwo ciekawych prelekcji, ekscytujących konkursów i turniejów, spotkań z wybitnymi pisarzami, pokazów czy wystaw. Jeżeli chcecie dowiedzieć się...
<b>Już jest! Przedstawiamy cały program Konwentu Brwikon</b>Nie mogliście się doczekać? My również! III edycja Brwikonu to znowu mnóstwo atrakcji przygotowanych specjalnie dla fanów fantastyki. Co czeka nas w tym roku?Przede wszystkim mnóstwo ciekawych prelekcji, ekscytujących konkursów i turniejów, spotkań z wybitnymi pisarzami, pokazów czy wystaw. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak stworzyć komiks, sprawdzić swoją wiedzę z zakresu science-fiction, nauczyć się malować figurki, odwiedzić salę LEGO, zagrać w gry planszowe  oraz mieć możliwość wygrania wspaniałych nagród, to tak, Brwikon to miejsce właśnie dla Was!To już III edycja naszego Konwentu. W tym roku tematem przewodnim imprezy jest cyberpunk, dlatego nie zabraknie wielu nowych atrakcji. Czeka na Was m.in. <strong>Sala Robotów</strong> przygotowana przez ekipę „Roboty i spółka” z interaktywnymi stanowiskami, <strong>walki sumo</strong> w strojach robotów czy <strong>wielka ściana wspinaczkowa.</strong>Miłośników literatury fantastycznej zapraszamy gorąco do odwiedzenia nas choćby ze względu na blok literacki. Będziecie mogli spotkać się z pisarzami Andrzejem Pilipiukiem, Tomaszem Kołodziejczakiem czy <strong>Michałem Gołkowskim</strong> - autor gorącego debiutu „Ołowiany Świt”  będzie u nas promował swoją nową książkę „Drugi Brzeg”, a także opowie o prozie życia stalkera z Zony. Brwikon to także okazja, żeby porozmawiać z Jerzym Rzymowskim, redaktorem naczelnym „Nowej Fantastyki”.Mazowiecka Drużyna Wojów „Weles”, jak zwykle, zadba o to, żebyście nie nudzili się w specjalnie przygotowanej Wiosce Słowian i Wikingów. <strong>Pokazy walk, zabawy plebejskie czy turniej łuczniczy</strong> to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. W szczególności zapraszamy na warsztaty rzemieślnicze do wioskowego kowala, kolcużnika i rogownika.Podczas Konwentu dowiemy się również, kto zwyciężył w walce o „Dębowe pióro”. Spośród ponad 70 prac (szaleństwo!) jakie napłynęły na nasz konkurs literacki, wskażemy trzy najlepsze, a podczas wielkiego finału wyłonimy zwycięzcę.<b> </b>Ale wcześniej będziecie mieli możliwość wygrać nagrody w wielkiej <strong>Loterii Rebela</strong> czy zrobić sobie niecodzienny makijaż przy stoisku „Make Up Magic”.Szczegółowy opis tego, co będzie działo się podczas Konwentu znajdziecie oczywiście na naszej stronie internetowej: <a href="http://www.brwikon.pl">www.brwikon.pl</a>.Widzimy się w weekend 30 V – 1 VI w Brwinowie pod Warszawą!<a href="http://www.brwikon.pl/program/program-2014/">http://www.brwikon.pl/program/program-2014/</a> bezpośredni link do programu <p style="text-align: center;"><a href="http://pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/05/PLATAK_BRWIKON_2014_średni_-RGB.jpg"><img class="aligncenter wp-image-2093" alt="PLATAK_BRWIKON_2014_średni_ RGB" src="http://pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/05/PLATAK_BRWIKON_2014_średni_-RGB-723x1024.jpg" width="506" height="717" /></a></p>