Kilka razy zarzucono mi, że cały czas krytykuję obecne władze nie starając się wpłynąć na poprawę sytuacji miasta. W moim przekonaniu jest zupełnie inaczej, wiele razy starałem się podsunąć ciekawe pomysły, były pisma, petycje i zazwyczaj nic to nie dawało. Na Pruszków Mówi, również staram się opisywać przykłady dobrych praktyk,  czyli być konstruktywnym.  Problem naszego miasta w dużej mierze polega na oderwaniu włodarzy miasta od rzeczywistości.  W poniższym nagraniu z konferencji prasowej, znajduje się kilka fragmentów, które doskonale to pokazują.
Z jednej strony mówi się o ograniczeniu ruchu samochodowego, a z drugiej nie daję się prawdziwych alternatyw komunikacyjnych – miejsca parkingowe wszystkiego nie załatwią.  Pani dyrektor MOKu stwierdza, że dziś każdy ma samochód i nie jest to wyznacznik bogactwa. Pan Prezydent i jego zastępcy, którzy rządzą już od 16 lat, narzekają, że tu nie ma miejsc parkingowych a tu jest za mała sala. To trochę dziwne, mieli przecież na to wystarczająco dużo czasu.  Jednak to co najbardziej mnie uderzyło, to mówienie o inwestycjach miejskich ze stu procentowym przekonaniem o kolejnej elekcji. Trochę skromności i szacunku dla wyborców nie zaszkodzi.

[FILM]Konferencja prasowa w Urzędzie Miasta – na czym polega problem naszego miasta?https://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/10/Zrzut-ekranu-2014-10-23-o-14.25.03.pnghttps://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/10/Zrzut-ekranu-2014-10-23-o-14.25.03-300x300.png Piotr Łuczyński MiastoPolecane,,,,,
Kilka razy zarzucono mi, że cały czas krytykuję obecne władze nie starając się wpłynąć na poprawę sytuacji miasta. W moim przekonaniu jest zupełnie inaczej, wiele razy starałem się podsunąć ciekawe pomysły, były pisma, petycje i zazwyczaj nic to nie dawało. Na Pruszków Mówi, również staram się opisywać przykłady dobrych...
<p style="text-align: justify;">Kilka razy zarzucono mi, że cały czas krytykuję obecne władze nie starając się wpłynąć na poprawę sytuacji miasta. W moim przekonaniu jest zupełnie inaczej, wiele razy starałem się podsunąć ciekawe pomysły, były pisma, petycje i zazwyczaj nic to nie dawało. Na Pruszków Mówi, również staram się opisywać przykłady dobrych praktyk,  czyli być konstruktywnym.  Problem naszego miasta w dużej mierze polega na oderwaniu włodarzy miasta od rzeczywistości.  W poniższym nagraniu z konferencji prasowej, znajduje się kilka fragmentów, które doskonale to pokazują. Z jednej strony mówi się o ograniczeniu ruchu samochodowego, a z drugiej nie daję się prawdziwych alternatyw komunikacyjnych - miejsca parkingowe wszystkiego nie załatwią.  Pani dyrektor MOKu stwierdza, że dziś każdy ma samochód i nie jest to wyznacznik bogactwa. Pan Prezydent i jego zastępcy, którzy rządzą już od 16 lat, narzekają, że tu nie ma miejsc parkingowych a tu jest za mała sala. To trochę dziwne, mieli przecież na to wystarczająco dużo czasu.  Jednak to co najbardziej mnie uderzyło, to mówienie o inwestycjach miejskich ze stu procentowym przekonaniem o kolejnej elekcji. Trochę skromności i szacunku dla wyborców nie zaszkodzi.</p> <iframe src="//www.youtube.com/embed/5iopLY8vass" width="1040" height="460" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe>