III edycja konwent BRWIKON zbliża się coraz większymi krokami! Weekend: 30 maja – 1 czerwca to ponownie wielkie święto fanów fantastyki i gier planszowych. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie www.brwikon.pl. Tegorocznym motywem przewodnim jest CYBERPUNK.

Program jak poprzednio podzielony będzie na bloki: prelekcyjny, konkursowy, turniejowy i bitewny. Dodatkowo pojawią się atrakcje nieuwzględnione w poszczególnych częściach, rozgrywające się w holu głównym lub jego okolicach. Zobaczymy się ponownie z naszymi przyjaciółmi z Mazowieckiej Drużyny Wojów „Weles” oraz zapaleńcami układającymi Lego. Poznamy Was również z nowymi pasjonatami.

PLATAK_BRWIKON_2014_średni_ RGB

Wielką atrakcją będą spotkania z pisarzami. Na razie możemy zdradzić, że swoją obecnością zaszczyci nas Andrzej Pilipiuk!

Tradycyjnie na sympatyków planszówek będzie czekał Games Room zaopatrzony po brzegi przez niezastąpionych: firmę Rebel oraz Stowarzyszenie Awangarda, a także przez nas.  Głodni i spragnienie będą mogli, jak zwykle zajrzeć do stołówki „Pod Rozbrykanym Kucykiem”. Dla znużonych przewidziany jest  nocleg na terenie konwentu.

Więcej informacji o konwencie na www.brwikon.pl oraz oficjalnym Facebooku! 

 

III edycja konwent BRWIKON Piotr Łuczyński BrwinówPiotr ŁuczyńskiPolecaneWydarzenia,,,
III edycja konwent BRWIKON zbliża się coraz większymi krokami! Weekend: 30 maja - 1 czerwca to ponownie wielkie święto fanów fantastyki i gier planszowych. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie www.brwikon.pl. Tegorocznym motywem przewodnim jest CYBERPUNK.Program jak poprzednio podzielony będzie na bloki: prelekcyjny, konkursowy, turniejowy i bitewny. Dodatkowo pojawią się...
<b>III edycja konwent BRWIKON zbliża się coraz większymi krokami! Weekend: 30 maja - 1 czerwca to ponownie wielkie święto fanów fantastyki i gier planszowych. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie </b><a href="http://www.brwikon.pl"><b>www.brwikon.pl</b></a><b>. Tegorocznym motywem przewodnim jest CYBERPUNK.</b>Program jak poprzednio podzielony będzie na bloki: prelekcyjny, konkursowy, turniejowy i bitewny. Dodatkowo pojawią się atrakcje nieuwzględnione w poszczególnych częściach, rozgrywające się w holu głównym lub jego okolicach. Zobaczymy się ponownie z naszymi przyjaciółmi z Mazowieckiej Drużyny Wojów „<b>Weles</b>” oraz zapaleńcami układającymi <b>Lego</b>. Poznamy Was również z nowymi pasjonatami. <p style="text-align: center;"><a href="http://pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/05/PLATAK_BRWIKON_2014_średni_-RGB.jpg"><img class="aligncenter wp-image-2093" alt="PLATAK_BRWIKON_2014_średni_ RGB" src="http://pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/05/PLATAK_BRWIKON_2014_średni_-RGB-723x1024.jpg" width="506" height="717" /></a></p> Wielką atrakcją będą spotkania z pisarzami. Na razie możemy zdradzić, że swoją obecnością zaszczyci nas <b>Andrzej Pilipiuk</b>!Tradycyjnie na sympatyków planszówek będzie czekał <b>Games Room </b>zaopatrzony po brzegi przez niezastąpionych: firmę Rebel oraz Stowarzyszenie Awangarda, a także przez nas.  Głodni i spragnienie będą mogli, jak zwykle zajrzeć do <b>stołówki „Pod Rozbrykanym Kucykiem”</b>. Dla znużonych przewidziany jest  nocleg na terenie konwentu.<b>Więcej informacji o konwencie na </b><a href="http://www.brwikon.pl">www.brwikon.pl</a><b> oraz oficjalnym Facebooku! </b>