Relacja z Pikniku Rodzinnego w Szkole Podstawowej nr 8 w Pruszkowie w dniu 4.06. 2016 r. – „W magicznym świecie książek”

Tego dnia pogoda dopisała, frekwencja nie zawiodła. Po uroczystym otwarciu Pikniku przez Panią Dyrektor- Magdalenę Kulmaczewską, która przebrana była zgodnie z motywem przewodnim imprezy za Tygryska, bohatera książki „Kubuś Puchatek”, nastąpiło rozdanie nagród za udział w konkursie „Bohaterowie naszych książek”.

Gośćmi imprezy byli: Pan Prezydent Pruszkowa – Jan Starzyński, a także Komendat Straży Miejskiej Włodzimierz Majchrzak

Na boisku rozmieszczone były stoiska poszczególnych klas nazwane tytułem książek: Zaczarowana zagroda, Chatka Puchatka, Czerwony Kapturek, Akademia pana Kleksa, Mity greckie.

Na dużej scenie w sali gimnastycznej odbywały się występy uczniów: przedstawienie klasy IIIb „Zamieszanie w krainie bajek”, Czerwony Kapturek w wykonaniu klasy Ia, piosenki z „Akademii pana Kleksa”. Przedstawienie „W krainie mitów greckich” zaprezentowały klasy V,a klasy VI- grę terenową ze znajomości książki „W pustyni i w puszczy”.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się przejażdżka na kucyku oraz zabawa na trampolinie dla najmłodszych uczniów, oblegany przez uczniów był także wóz strażacki. Mecz piłki nożnej Ojcowie/Synowie zakończył się zwycięstwem Tatusiów.

Na głodnych czekały kiełbaski, karczek, kawiarenka z ciastami i napojami, lody i zdrowe soki wyciskane ze świeżych owoców. Wszystko przygotowane przez rodziców, uczniów i nauczycieli.

Piknik w „Ósemce” odwiedziła Pruszkowska Telewizja Kablowa oraz lokalne POPradio 92,8 fm.

foto: Piotr Tomaszewski 

Relacja z Pikniku w Szkole Podstawowej nr 8http://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2016/06/DSC_5073.jpghttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2016/06/DSC_5073-300x300.jpg admin AktualnościedukacjaGalerie zdjęćPruszków
Relacja z Pikniku Rodzinnego w Szkole Podstawowej nr 8 w Pruszkowie w dniu 4.06. 2016 r. – „W magicznym świecie książek” Tego dnia pogoda dopisała, frekwencja nie zawiodła. Po uroczystym otwarciu Pikniku przez Panią Dyrektor- Magdalenę Kulmaczewską, która przebrana była zgodnie z motywem przewodnim imprezy za Tygryska, bohatera książki...
<p style="text-align: left;" align="CENTER"><span style="font-size: medium;">Relacja z Pikniku Rodzinnego w Szkole Podstawowej nr 8 w Pruszkowie w dniu 4.06. 2016 r. –<strong> „W magicznym świecie książek”</strong></span></p> <span style="font-size: medium;"> Tego dnia pogoda dopisała, frekwencja nie zawiodła. Po uroczystym otwarciu Pikniku przez Panią Dyrektor- Magdalenę Kulmaczewską, która przebrana była zgodnie z motywem przewodnim imprezy za Tygryska, bohatera książki „Kubuś Puchatek”, nastąpiło rozdanie nagród za udział w konkursie „Bohaterowie naszych książek”.</span><span style="font-size: medium;">Gośćmi imprezy byli: Pan Prezydent Pruszkowa – Jan Starzyński, a także Komendat Straży Miejskiej Włodzimierz Majchrzak</span><span style="font-size: medium;">Na boisku rozmieszczone były stoiska poszczególnych klas nazwane tytułem książek: Zaczarowana zagroda, Chatka Puchatka, Czerwony Kapturek, Akademia pana Kleksa, Mity greckie.</span><span style="font-size: medium;">Na dużej scenie w sali gimnastycznej odbywały się występy uczniów: przedstawienie klasy IIIb „Zamieszanie w krainie bajek”, Czerwony Kapturek w wykonaniu klasy Ia, piosenki z „Akademii pana Kleksa”. Przedstawienie „W krainie mitów greckich” zaprezentowały klasy V,a klasy VI- grę terenową ze znajomości książki „W pustyni i w puszczy”.</span><span style="font-size: medium;">Dużym zainteresowaniem cieszyła się przejażdżka na kucyku oraz zabawa na trampolinie dla najmłodszych uczniów, oblegany przez uczniów był także wóz strażacki. Mecz piłki nożnej Ojcowie/Synowie zakończył się zwycięstwem Tatusiów.</span><span style="font-size: medium;">Na głodnych czekały kiełbaski, karczek, kawiarenka z ciastami i napojami, lody i zdrowe soki wyciskane ze świeżych owoców. Wszystko przygotowane przez rodziców, uczniów i nauczycieli.</span><span style="font-size: medium;">Piknik w „Ósemce” odwiedziła Pruszkowska Telewizja Kablowa oraz lokalne <a href="http://popradio.pl/">POPradio 92,8 fm.</a></span>foto:<a href="https://www.facebook.com/piotrtomaszewskifoto/"> Piotr Tomaszewski </a>