Oficyna Wydawnicza "Rewasz" in corpore podczas załużonego relaksu po trudnym tygodniu pracy w sezonie letnim 2007 r., w starej siedzibie firmy przy ul. Ołówkowej 1
Oficyna Wydawnicza „Rewasz” in corpore podczas załużonego relaksu po trudnym tygodniu pracy w sezonie letnim 2007 r., w starej siedzibie firmy przy ul. Ołówkowej 1W Piastowie od lat dziewięćdziesiątych istnieje wydawnictwo REWASZ, dobrze znane wszystkim tym, którzy lubią wyprawy po świecie. O rozmowę na temat firmy prosiłam pana Adama Kulewskiego jednego z pięciu wspólników którzy przekształcili studencką turystyczną pasję w sposób na życie.

 

W naszym sąsiedztwie działa jedno z ciekawszych wydawnictw turystyczno-krajoznawczych. Firma wydaje każdego roku rożną liczbę tyłów w zależnie od prognoz co do kierunku wypraw Polaków. W ubiegłym roku było czternaście tytułów w tym roku planowane jest wznowienie czterech pozycji. Będą to Bieszczady, Roztocze, Beskid Niski i Gruzja prawdopodobnie pojawi się jeszcze przewodnik po Chorwacji, która jest ulubionym miejscem letnich wypraw Polaków.

Przewodniki wydawnictwa REWASZ szczegółowo prezentują tematykę kraju i regionu, któremu są poświęcone co zapewnia im wierną grupę odbiorców. Stąd wynika stabilna pozycja firmy w tym segmencie rynku wydawniczego. Pan Adam nie dostrzega zagrożeń w związku pojawieniem się na rynku e-booków. Jego zdaniem cyfrowe produkty turystyczne bardziej zagrażają kartografii, a osoby planujące wyprawy sięgać będą do tradycyjnej formy przewodnika.

W swoim modelu biznesowym REWASZ wykorzystuje sprzedaż wysyłkową posiadając sklep internetowy www.rewasz.com.pl. oraz www.rewasz.pl. Jak przyznaje mój rozmówca, to najpopularniejszy obecnie sposób dystrybucji przewodników, gdyż zanika rynek księgarski i maleje liczba księgarni.

Nasza rozmowa potoczyła się jeszcze w kierunku prowadzenia własnego biznesu. Choć to trudny sposób na życie, gdyż cały czas wymaga analizowania zmian zachodzących na rynku, daje dużo satysfakcji a przede wszystkim poczucie wolności.

Wszystkim tym, którzy planują tegoroczne wakacyjne wyprawy polecam przewodniki wydawnictwa REWASZ, tym bardziej że powstają w naszym najbliższym sąsiedztwie.

Myśl globalnie, działaj lokalnie.

 

Chartami biegnącymi za zyskiem nie jesteśmy, ale jesteśmy wolni Małgorzata Łukaszewicz Małgorzata ŁukaszewiczStyl życia
 W Piastowie od lat dziewięćdziesiątych istnieje wydawnictwo REWASZ, dobrze znane wszystkim tym, którzy lubią wyprawy po świecie. O rozmowę na temat firmy prosiłam pana Adama Kulewskiego jednego z pięciu wspólników którzy przekształcili studencką turystyczną pasję w sposób na życie.  W naszym sąsiedztwie działa jedno z ciekawszych wydawnictw turystyczno-krajoznawczych. Firma wydaje...
 <a href="http://pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/03/0.jpg"> </a> W Piastowie od lat dziewięćdziesiątych istnieje wydawnictwo REWASZ, dobrze znane wszystkim tym, którzy lubią wyprawy po świecie. O rozmowę na temat firmy prosiłam pana Adama Kulewskiego jednego z pięciu wspólników którzy przekształcili studencką turystyczną pasję w sposób na życie.  <p align="JUSTIFY">W naszym sąsiedztwie działa jedno z ciekawszych wydawnictw turystyczno-krajoznawczych. Firma wydaje każdego roku rożną liczbę tyłów w zależnie od prognoz co do kierunku wypraw Polaków. W ubiegłym roku było czternaście tytułów w tym roku planowane jest wznowienie czterech pozycji. Będą to Bieszczady, Roztocze, Beskid Niski i Gruzja prawdopodobnie pojawi się jeszcze przewodnik po Chorwacji, która jest ulubionym miejscem letnich wypraw Polaków.</p> <p align="JUSTIFY">Przewodniki wydawnictwa REWASZ szczegółowo prezentują tematykę kraju i regionu, któremu są poświęcone co zapewnia im wierną grupę odbiorców. Stąd wynika stabilna pozycja firmy w tym segmencie rynku wydawniczego. Pan Adam nie dostrzega zagrożeń w związku pojawieniem się na rynku e-booków. Jego zdaniem cyfrowe produkty turystyczne bardziej zagrażają kartografii, a osoby planujące wyprawy sięgać będą do tradycyjnej formy przewodnika.</p> <p align="JUSTIFY">W swoim modelu biznesowym REWASZ wykorzystuje sprzedaż wysyłkową posiadając sklep internetowy <span style="color: #000080;"><span lang="zxx"><span style="text-decoration: underline;"><a href="http://www.rewasz.com.pl/">www.rewasz.com.pl</a></span></span></span>. oraz <span style="color: #000080;"><span lang="zxx"><span style="text-decoration: underline;"><a href="http://www.rewasz.pl/">www.rewasz.pl</a></span></span></span>. Jak przyznaje mój rozmówca, to najpopularniejszy obecnie sposób dystrybucji przewodników, gdyż zanika rynek księgarski i maleje liczba księgarni.</p> <p align="JUSTIFY">Nasza rozmowa potoczyła się jeszcze w kierunku prowadzenia własnego biznesu. Choć to trudny sposób na życie, gdyż cały czas wymaga analizowania zmian zachodzących na rynku, daje dużo satysfakcji a przede wszystkim poczucie wolności.</p> <p align="JUSTIFY">Wszystkim tym, którzy planują tegoroczne wakacyjne wyprawy polecam przewodniki wydawnictwa REWASZ, tym bardziej że powstają w naszym najbliższym sąsiedztwie.</p> <p align="JUSTIFY">Myśl globalnie, działaj lokalnie.</p>