Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego. Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”.

Koncert odbędzie się 20.10.2019, o godz: 16:00 i 19:00 w  Otrębusach w Mateczniku Mazowsze, przy ul. Świerkowej  2

MUZYKA
Pianista wraz z czarującą wiolonczelistką i porywającymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednegomelomana.

HUMOR
Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

OCZYSZCZENIE
Waldemar Malicki – Klasyka po bandzie, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością.

Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć!

Scenariusz i reżyseria Jacek Kęcik

Występują:
Fortepian Waldemar Malicki
Wiolonczela Małgorzata Krzyżanowicz
Sopran Anita Rywalska
Tenor Marcin Pomykała

Czas trwania: 90 min

 

Waldemar Malicki – Klasyka po bandzie w Mateczniku Mazowszehttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2019/10/anita.pnghttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2019/10/anita-150x150.png admin Wydarzenia
Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego. Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”.Koncert odbędzie się 20.10.2019, o godz: 16:00 i 19:00 w  Otrębusach w Mateczniku Mazowsze, przy ul. Świerkowej  2MUZYKA Pianista wraz z czarującą...
Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego. Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”.Koncert odbędzie się <span style="font-size: large;"><span lang="pl-PL"><b>20</b></span></span><span style="font-size: large;"><b>.</b></span><span style="font-size: large;"><span lang="pl-PL"><b>1</b></span></span><span style="font-size: large;"><b>0.2019, o godz: 16:00 i 19:00 w  </b></span><span style="font-size: large;"><span lang="pl-PL"><b>Otrębusach w </b></span></span><span style="font-size: large;"><b>Mateczniku Mazowsze, przy ul. Świerkowej  2 </b></span><strong><a href="https://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2019/10/anita.png"><img class="wp-image-8898 alignright" src="https://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2019/10/anita.png" alt="" width="394" height="501" /></a>MUZYKA</strong> Pianista wraz z czarującą wiolonczelistką i porywającymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednegomelomana.<strong>HUMOR</strong> Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.<strong>OCZYSZCZENIE</strong> Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością.Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć!<strong>Scenariusz i reżyseria</strong> Jacek Kęcik<strong>Występują:</strong> <strong>Fortepian </strong>Waldemar Malicki <strong>Wiolonczela </strong>Małgorzata Krzyżanowicz <strong>Sopran </strong>Anita Rywalska <strong>Tenor </strong>Marcin Pomykała<strong>Czas trwania:</strong> 90 min