Jesteś na etapie planowania swojego wakacyjnego wyjazdu czy też podróży do rodziny za granicą. Znalazłeś lot z warszawskiego lotniska Chopina. Czy uwzględniłeś jednak dojazd z Pruszkowa do Warszawy? Do przejechania masz ok. 15 km, czyli niewiele, dlatego zdecydowałbyś się na transport własnym samochodem. Okazuje się jednak, że parking przy lotnisku Chopina nie należy do najtańszych. Jakie masz alternatywy?

Wybierasz autobus

Dobrze wiesz, iż autobusy nie są najbardziej punktualnymi środkami transportu. Jesteś uzależniony od rozkładu jazdy, a ponadto musisz jeszcze mieć miejsce na swoje bagaże. Do samego końca nie opuszcza Cię stres. Czy wszystko potoczy się zgodnie z planem? To nie najlepszy początek wakacyjnego wypoczynku.

Wybierasz taksówkę

Zawiezie Cię na lotnisko, być może pod sam budynek bądź na parking lotniska Chopina. Mogą być korki, szczególnie jeżeli musisz jechać w godzinach wzmożonego ruchu. Decydujesz się wyjechać wcześniej. Do swoich wydatków koniecznie dolicz jednak opłatę za transport. Taksówka to jednak droga opcja.

Wybierasz pomoc znajomego

On dostosuje się do Ciebie albo Ty do niego. Wylatujesz w godzinach jego pracy, więc jesteś zmuszony jechać wcześniej. On być może będzie musiał zrezygnować ze swoich planów. Nie chcesz nikomu robić problemu. Zdecydowanie wolałbyś pojechać na lotnisko swoim samochodem.

Zostajesz przy opcji własnego auta

A więc podróżuj na własnych zasadach. Lubisz mieć wszystko pod kontrolą, co pozwala Ci pozbyć się niepotrzebnego stresu. Zamiast jednak parkować na parkingu Okęcie, wybierz ofertę START Parking. Zostawiasz swój samochód na monitorowanym parkingu niedaleko parkingu, skąd na lotnisko dostaniesz się jednym z przestronnych autobusów. W swoim telefonie masz rozkład jazdy, zatem możesz zaplanować sobie dojazd tak, żeby zdążyć jeszcze napić się kawy przed wylotem. Dokonujesz wcześniej rezerwacji i nie stoisz w kolejkach. A kiedy wrócisz z wypoczynku, autobusem wrócisz na parking po swój samochód.

Pomogliśmy Ci lepiej zaplanować Twój wyjazd?

Jak dojechać z Pruszkowa na lotnisko Chopina?https://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2019/06/rodzinaiautopodopieka.pnghttps://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2019/06/rodzinaiautopodopieka-150x150.png admin Styl życiaTransport
Jesteś na etapie planowania swojego wakacyjnego wyjazdu czy też podróży do rodziny za granicą. Znalazłeś lot z warszawskiego lotniska Chopina. Czy uwzględniłeś jednak dojazd z Pruszkowa do Warszawy? Do przejechania masz ok. 15 km, czyli niewiele, dlatego zdecydowałbyś się na transport własnym samochodem. Okazuje się jednak, że parking przy...
<strong>Jesteś na etapie planowania swojego wakacyjnego wyjazdu czy też podróży do rodziny za granicą. Znalazłeś lot z warszawskiego lotniska Chopina. Czy uwzględniłeś jednak dojazd z Pruszkowa do Warszawy? Do przejechania masz ok. 15 km, czyli niewiele, dlatego zdecydowałbyś się na transport własnym samochodem. Okazuje się jednak, że parking przy lotnisku Chopina nie należy do najtańszych. Jakie masz alternatywy?</strong><a href="https://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2019/06/rodzinaiautopodopieka.png"><img class="wp-image-8862 aligncenter" src="https://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2019/06/rodzinaiautopodopieka.png" alt="" width="491" height="242" /></a> <h2>Wybierasz autobus</h2> Dobrze wiesz, iż autobusy nie są najbardziej punktualnymi środkami transportu. Jesteś uzależniony od rozkładu jazdy, a ponadto musisz jeszcze mieć miejsce na swoje bagaże. Do samego końca nie opuszcza Cię stres. Czy wszystko potoczy się zgodnie z planem? To nie najlepszy początek wakacyjnego wypoczynku. <h2>Wybierasz taksówkę</h2> Zawiezie Cię na lotnisko, być może pod sam budynek bądź na parking lotniska Chopina. Mogą być korki, szczególnie jeżeli musisz jechać w godzinach wzmożonego ruchu. Decydujesz się wyjechać wcześniej. Do swoich wydatków koniecznie dolicz jednak opłatę za transport. Taksówka to jednak droga opcja. <h2>Wybierasz pomoc znajomego</h2> On dostosuje się do Ciebie albo Ty do niego. Wylatujesz w godzinach jego pracy, więc jesteś zmuszony jechać wcześniej. On być może będzie musiał zrezygnować ze swoich planów. Nie chcesz nikomu robić problemu. Zdecydowanie wolałbyś pojechać na lotnisko swoim samochodem. <h2>Zostajesz przy opcji własnego auta</h2> A więc podróżuj na własnych zasadach. Lubisz mieć wszystko pod kontrolą, co pozwala Ci pozbyć się niepotrzebnego stresu. Zamiast jednak parkować na parkingu Okęcie, wybierz ofertę <a title="Sieć parkingów przy lotniskach" href="https://www.startparking.pl/" rel="dofollow">START Parking</a>. Zostawiasz swój samochód na monitorowanym parkingu niedaleko parkingu, skąd na lotnisko dostaniesz się jednym z przestronnych autobusów. W swoim telefonie masz rozkład jazdy, zatem możesz zaplanować sobie dojazd tak, żeby zdążyć jeszcze napić się kawy przed wylotem. Dokonujesz wcześniej rezerwacji i nie stoisz w kolejkach. A kiedy wrócisz z wypoczynku, autobusem wrócisz na parking po swój samochód.Pomogliśmy Ci lepiej zaplanować Twój wyjazd?