Miejski Zakład Oczyszczania w Pruszkowie Sp. z o. o. wraz z Dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 10 w Pruszkowie serdecznie zaprasza na oficjalną galę konkursu Edukacyjno-Ekologicznego „Makulaturę i baterie zbieramy, wspólnie o środowisko dbamy”.

Gala konkursu wraz z rozdaniem nagród, wyróżnień i dyplomów dla wszystkich uczestników odbędzie się w dniu 7 listopada br. (piątek) o godzinie 11:00 w Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Pływackiej 16 w Pruszkowie.W ramach gali konkursu wychowankowie Szkoły Podstawowej zaprezentują występ artystyczny.

W konkursie, który rozpoczął się 1.10 a zakończy się w dniu dzisiejszym zgłosiło udział 14 jednostek z terenu Miasta Pruszkowa – szkoły i przedszkola. Wszystkie państwowe szkoły i przedszkola zostały zaproszone do konkursu.

Na galę zostali zaproszeni Prezydent Miasta Pruszkowa Jan Starzyński, Pani Zofia Wasiota, Naczelnik Wydziału Edukacji w Pruszkowie oraz przedstawiciele wszystkich jednostek biorących udział w konkursie.

Gala konkursu „Makulaturę i baterie zbieramy, wspólnie o środowisko dbamy”http://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/11/Zrzut-ekranu-2014-11-03-o-11.25.43.pnghttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/11/Zrzut-ekranu-2014-11-03-o-11.25.43-300x300.png admin AktualnościPruszkówśrodowiskoWydarzenia,
Miejski Zakład Oczyszczania w Pruszkowie Sp. z o. o. wraz z Dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 10 w Pruszkowie serdecznie zaprasza na oficjalną galę konkursu Edukacyjno-Ekologicznego „Makulaturę i baterie zbieramy, wspólnie o środowisko dbamy”.Gala konkursu wraz z rozdaniem nagród, wyróżnień i dyplomów dla wszystkich uczestników odbędzie się w dniu 7 listopada...
Miejski Zakład Oczyszczania w Pruszkowie Sp. z o. o. wraz z Dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 10 w Pruszkowie serdecznie zaprasza na oficjalną galę konkursu Edukacyjno-Ekologicznego „<em>Makulaturę i baterie zbieramy, wspólnie o środowisko dbamy</em>”.Gala konkursu wraz z rozdaniem nagród, wyróżnień i dyplomów dla wszystkich uczestników <strong>odbędzie się w dniu 7 listopada br. (piątek) o godzinie 11:00 w Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Pływackiej 16 w Pruszkowie.</strong>W ramach gali konkursu wychowankowie Szkoły Podstawowej zaprezentują występ artystyczny.W konkursie, który rozpoczął się 1.10 a zakończy się w dniu dzisiejszym zgłosiło udział 14 jednostek z terenu Miasta Pruszkowa – szkoły i przedszkola. Wszystkie państwowe szkoły i przedszkola zostały zaproszone do konkursu.Na galę zostali zaproszeni Prezydent Miasta Pruszkowa Jan Starzyński, Pani Zofia Wasiota, Naczelnik Wydziału Edukacji w Pruszkowie oraz przedstawiciele wszystkich jednostek biorących udział w konkursie.