W Pruszkowie mamy jedyny taki w kraju tor kolarski – BGŻ Arena. Uważamy, że to dobry wyróżnik naszego miasta i warto traktować go jako pewnego rodzaju wizytówkę miasta. Podczas Narodowego Dnia Sportu,  nagraliśmy krótki materiał wideo o rowerach na których ścigają się zawodnicy na torze kolarskim.
Zobaczcie czym jest ostre koło, jak zbudowany jest ten rower i czym różni się od zwykłego roweru szosowego.

Jak zbudowane jest ostre koło? VIDEOhttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/07/Zrzut-ekranu-2014-07-09-o-13.04.32-1024x581.pnghttp://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2014/07/Zrzut-ekranu-2014-07-09-o-13.04.32-300x300.png admin Adam OsuchAktualnościPiotr ŁuczyńskiPruszkówSport,,,,
W Pruszkowie mamy jedyny taki w kraju tor kolarski - BGŻ Arena. Uważamy, że to dobry wyróżnik naszego miasta i warto traktować go jako pewnego rodzaju wizytówkę miasta. Podczas Narodowego Dnia Sportu,  nagraliśmy krótki materiał wideo o rowerach na których ścigają się zawodnicy na torze kolarskim. Zobaczcie czym jest ostre...
W Pruszkowie mamy jedyny taki w kraju tor kolarski - BGŻ Arena. Uważamy, że to dobry wyróżnik naszego miasta i warto traktować go jako pewnego rodzaju wizytówkę miasta. Podczas Narodowego Dnia Sportu,  nagraliśmy krótki materiał wideo o rowerach na których ścigają się zawodnicy na torze kolarskim. Zobaczcie czym jest ostre koło, jak zbudowany jest ten rower i czym różni się od zwykłego roweru szosowego.<iframe src="//www.youtube.com/embed/lYT4PcgDQN8" height="360" width="640" allowfullscreen="" frameborder="0"></iframe>