Trwają zapisy na kurs komputerowy dla średniozaawansowanych.

Bezpłatny kurs prowadzi Dariusz Wałachowski (Animator Integracji Cyfrowej) w Bibliotece Głównej przy ul. Warszawskiej 24. Od 23 marca zapisywane są osoby, które chciałyby pogłębić swoją znajomość obsługi komputera i Internetu na poziomie średniozaawansowanym.

ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE!
Obowiązuje zameldowanie na terenie Powiatu Pruszkowskiego i ukończony 50. rok życia.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt z Biblioteką Główną:

(22) 723 65 54

Przy zapisie prosimy o:
– podanie numeru kontaktowego,
– informację, czy chętne osoby dysponują własnym laptopem

Kurs dla średniozaawansowanych będzie trwał w terminie 17 kwietnia – 5 czerwca.

Jednocześnie informujemy, iz zostały zamknięte zapisy na V edycję dla początkujących – jest już komplet miejsc. Kurs dla początkujących również będzie odbywać się w dniach 17 kwietnia – 5 czerwca. TO JUŻ OSTATNIE KURSY PRZED WAKACJAMI!

Miejska Biblioteka Publiczna w Piatsowie włączyła się do projektu „Nowoczesny Senior w sieci” już 21 października 2014 roku. Do chwili obecnej, dzięki współpracy z Animatorem Integracji Cyfrowej, w Bibliotece Głównej przeszkolonych zostało blisko 30 osób (łącznie na poziomie początkującym oraz średniozaawansowanym).

Obecnie, w związku z bardzo dużym zainteresowaniem, trwają jednocześnie 2 kursy na poziomie początkującym (III i IV tura). Pierwszy rozpoczął się 27 lutego; drugi trwa od 4 marca. Podczas prowadzonych obecnie zajęć uczestniczy 15 osób, które wcześniej wpisały się na zajęcia. A lista chętnych wciąż powiększa się i nie brakuje osób, które już oczekują na kolejne edycje.

Projekt realizowany jest na terenie Powiatu Pruszkowskiego (w Komorowie, Pruszkowie, Piastowie, Michałowicach, Raszynie). Zajęcia dofinansowane zostały przez Stowarzyszenie Miasta w Internecie oraz Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Projekt ma na celu przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu dla osób powyżej 50 roku życia.
stamp

Trwają zapisy na kurs komputerowy dla średniozaawansowanych dla osób 50+https://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/03/seniorzy1.jpghttps://www.pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/03/seniorzy1-300x300.jpg Daria Mrozowicz PiastówWydarzenia,,,,,
Trwają zapisy na kurs komputerowy dla średniozaawansowanych.Bezpłatny kurs prowadzi Dariusz Wałachowski (Animator Integracji Cyfrowej) w Bibliotece Głównej przy ul. Warszawskiej 24. Od 23 marca zapisywane są osoby, które chciałyby pogłębić swoją znajomość obsługi komputera i Internetu na poziomie średniozaawansowanym.ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE! Obowiązuje zameldowanie na terenie Powiatu Pruszkowskiego i ukończony 50....
<strong><span style="color: #ff0000;">Trwają zapisy na kurs komputerowy dla średniozaawansowanych.</span></strong><strong>Bezpłatny kurs prowadzi Dariusz Wałachowski (Animator Integracji Cyfrowej) w Bibliotece Głównej przy ul. Warszawskiej 24. <span style="color: #ff0000;"><span style="color: #000000;">Od</span> 23 marca</span> zapisywane są osoby, które chciałyby pogłębić swoją znajomość obsługi komputera i Internetu na poziomie średniozaawansowanym.</strong>ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE! <strong><span style="color: #ff0000;">Obowiązuje zameldowanie na terenie Powiatu Pruszkowskiego i ukończony 50. rok życia.</span></strong><strong>Wszyscy zainteresowani proszeni są </strong><strong>o kontakt z Biblioteką Główną:</strong><strong>(22) 723 65 54</strong>Przy zapisie prosimy o: - podanie numeru kontaktowego, - informację, czy chętne osoby dysponują własnym laptopemKurs dla średniozaawansowanych będzie trwał w terminie<strong><span style="color: #ff0000;"> 17 kwietnia – 5 czerwca</span></strong>.Jednocześnie informujemy, iz zostały zamknięte zapisy na V edycję dla początkujących – jest już komplet miejsc. Kurs dla początkujących również będzie odbywać się w dniach <strong><span style="color: #ff0000;">17 kwietnia – 5 czerwca</span></strong>. TO JUŻ OSTATNIE KURSY PRZED WAKACJAMI!Miejska Biblioteka Publiczna w Piatsowie włączyła się do projektu <strong>"Nowoczesny Senior w sieci"</strong> już 21 października 2014 roku. Do chwili obecnej, dzięki współpracy z Animatorem Integracji Cyfrowej, w Bibliotece Głównej przeszkolonych zostało blisko 30 osób (łącznie na poziomie początkującym oraz średniozaawansowanym).Obecnie, w związku z bardzo dużym zainteresowaniem, trwają jednocześnie 2 kursy na poziomie początkującym (III i IV tura). Pierwszy rozpoczął się 27 lutego; drugi trwa od 4 marca. Podczas prowadzonych obecnie zajęć uczestniczy 15 osób, które wcześniej wpisały się na zajęcia. A lista chętnych wciąż powiększa się i nie brakuje osób, które już oczekują na kolejne edycje.Projekt realizowany jest na terenie Powiatu Pruszkowskiego (w Komorowie, Pruszkowie, Piastowie, Michałowicach, Raszynie). Zajęcia dofinansowane zostały przez Stowarzyszenie Miasta w Internecie oraz Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Projekt ma na celu przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu dla osób powyżej 50 roku życia. <a href="http://pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/03/stamp.jpg"><img class="aligncenter wp-image-5633 size-full" src="http://pruszkowmowi.pl/wp-content/uploads/2015/03/stamp.jpg" alt="stamp" width="698" height="79" /></a>